Üldised filtrid

ETIHADi allahindluskood ja kupongid juuli 2024

Araabia Ühendemiraatide rahvuslik lennufirma ETIHAD Airways pakub oma klientidele laia valikut tutvustusi ja allahindlusi. Üks selline pakkumine on ETIHADi külalismiilide kasutamine... Loe rohkem
Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 5 - 3 Hääli
 • 1

ETIHAD.com reklaam: kuni 10% ainult soodushinnaga üliõpilased

 • 2

ETIHAD.com kupong: kuni 10% õpilaste soodustus

5%
August 31, 2024 VAATA KOODI ESS5
$60
 • 12

60 $ ETIHAD sooduskood tagasilennu broneerimiseks

Jaanuar 31, 2025 VAATA KOODI IHAD
10%
 • 5

10% ETIHADi sooduskood õpilastele

Aegunud kupongid

10%
 • 20

ETIHAD Airwaysi sooduskood lendudele: lisatasu 10% allahindlus

Juuni 30, 2024 VAATA KOODI ER10
20%
 • 3

Kuni 20% allahindlust selle ETIHADi sooduskoodiga

Detsember 31, 2023 VAATA KOODI AY20

Kust leida ETIHADi sooduskoode?

ETIHAD ametlikult lehelt leiate jaotise sooduspakkumistega. Samuti saate tellida ETIHADi uudiskirja, et olla kursis viimaste ETIHADi pakkumistega. Kuid selleks, et saaksite oma lennupiletilt, mille soovite täna broneerida, lisaallahindlust, on allpool nimekiri kõigist ETIHADi sooduskoodi hankimise viisidest.

Siit saate teada, kust ja kuidas saate ETIHADi sooduskoode

 • Külastage ametlikku ETIHAD Airwaysi veebisaiti ja navigeerige jaotisse "Pakkumised" või "Pakkumised".
 • Liituge ETIHAD Airwaysi uudiskirjaga, et saada värskendusi sooduskoodide ja kampaaniate kohta otse oma postkasti.
 • Jälgige ETIHAD Airwaysi sotsiaalmeedia platvormidel, nagu Facebook, Instagram ja Twitter, kus nad sageli jagavad sooduskoode ja eripakkumisi.
 • Vaadake veebipõhiseid reisisaite ja koondamisplatvorme, mis on spetsialiseerunud lennufirmadele sooduskoodide pakkumisele, nagu RetailMeNot või CouponBirds.
 • Võtke ühendust ETIHAD Airwaysi klienditeenindusega telefoni või e-posti teel ja küsige kehtivate sooduskoodide või saadaolevate kampaaniate kohta.
 • Liituge ETIHAD Airwaysi pakutavate püsikliendiprogrammidega või lojaalsusprogrammidega, kuna nad pakuvad sageli allahindlusi ja pakkumisi ainult oma liikmetele.
 • Jälgige ETIHAD Airwaysi reklaame või reklaammeile, mis võivad sisaldada sooduskoode või eripakkumisi.
 • Kaaluge registreerimist krediitkaartide või lojaalsusprogrammide jaoks, millel on partnerlus ETIHAD Airwaysiga, kuna need võivad pakkuda kaardiomanikele allahindlusi või eksklusiivseid eeliseid.
 • Võtke ühendust reisibüroode või reisikorraldajatega, kes on spetsialiseerunud ETIHAD Airwaysi lendude broneerimisele, kuna neil võib olla juurdepääs eksklusiivsetele sooduskoodidele või pakkumistele.
 • Osalege reisinäitustel või messidel, kus ETIHAD Airways võib olla kohal, kuna nad jagavad sellistel üritustel sageli sooduskoode või reklaammaterjale.
Etihad Airwaysi sooduskood

Milliseid sooduskoode ETIHAD pakub

ETIHADi lennufirmade allahindlusi on mitut tüüpi: alates ETIHADi sooduskoodil põhinevatest allahindlustest kuni üliõpilaste soodustuste või gruppidele lennupiletite broneerimise allahindlusteni. Et teaksite, milline sooduspakkumine või ETIHADi sooduskood teile sobib, oleme allpool koostanud kõigi ametlikul ETIHAD.com veebisaidil nüüd saadaval olevate tüüpide loendi.

Uurige, millised on kõik ETIHADi sooduspakkumised ja sooduskoodid

 • Sooduskoodid: ETIHAD pakub erinevaid sooduskoode, mida saab broneerimisprotsessi ajal rakendada, et saada protsendi või fikseeritud summa kogu piletihinnast. Need koodid saadetakse klientidele tavaliselt e-posti teel või need leiate ETIHADi ametlikult veebisaidilt.
 • Kaaslaste piletihinnad: ETIHAD pakub aeg-ajalt kaaspiletite hindu, kuhu kliendid saavad koos lende broneerides kaasa võtta kaaslase soodushinnaga. Need hinnad sõltuvad saadavusest ning konkreetsetest tingimustest.
 • Täienduspakkumised: ETIHAD pakub versiooniuuenduse pakkumisi klientidele, kes soovivad oma istmeklassi uuendada. Need pakkumised saadetakse sageli sobivatele klientidele e-posti teel ja neid saab kasutada broneerimisprotsessi ajal või lennujaamas, sõltuvalt saadavusest.
 • Hooajalised pakkumised: ETIHAD korraldab pühade või eriürituste ajal hooajalisi pakkumisi, pakkudes soodushindu või lisahüvesid, nagu lisapagas või sissepääs salongi. Neid tutvustusi reklaamitakse tavaliselt ETIHADi veebisaidil ja sotsiaalmeedia kanalites.
 • Lojaalsusprogramm: ETIHADi lojaalsusprogramm ETIHAD Guest annab liikmetele eksklusiivse juurdepääsu sooduspakkumistele ja allahindlustele. Liikmed saavad teenida miile partnerlendude või tegevuste kaudu ning lunastada need soodushindade või muude preemiate vastu.
 • Ettevõtete allahindlused: ETIHAD pakub ettevõtete allahindlusi ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes broneerivad sageli lende nende kaudu. Need allahindlused lepitakse kokku igal üksikjuhul eraldi ja need võivad pakkuda ärireisijatele märkimisväärset kokkuhoidu.
 • Üliõpilaste allahindlused: ETIHAD pakub üliõpilastele soodushindu, mis võimaldab säästa reisikuludelt. Need allahindlused on tavaliselt saadaval 18–32-aastastele õpilastele ja nõuavad kehtivat õpilase isikut tõendavat dokumenti.
 • Grupibroneeringud: ETIHAD pakub grupibroneeringutele erihindu ja -soodustusi, muutes gruppidele koos reisimise lihtsamaks ja soodsamaks. Need hinnad on saadaval 10 või enama reisijaga gruppidele ja neid saab broneerida ETIHADi grupibroneeringute osakonna kaudu.
 • Kampaaniapartnerlused: ETIHAD teeb koostööd erinevate partneritega, nagu hotellid, autorendifirmad ja krediitkaardipakkujad, et pakkuda eksklusiivseid sooduskoode või allahindlusi. Need partnerlussuhted pakuvad klientidele lisaväärtust ja parandavad nende reisikogemust.
 • Flash-allahindlused: ETIHAD korraldab aeg-ajalt välkmüüke, pakkudes teatud marsruutidel või istekohtade klassides piiratud allahindlusi. Nendest müükidest teatatakse tavaliselt ETIHADi veebisaidi, sotsiaalmeedia kanalite või e-posti uudiskirjade kaudu ning see pakub klientidele võimalust saada soodushindu.
Etihad Airwaysi kupongikood

ETIHADi sooduskoodi kasutamise reeglid

Paljud meie külastajad on meile kirjutanud, et ETIHADi sooduskood ei kehti või ei saa kirjelduses märgitud allahindlust. Noh, enamik neist, kes selle üle kaebasid, ei järginud ETIHADi kupongi kasutamise reegleid. Et saaksite kindlasti ETIHADi kupongiga pakutava allahindluse, oleme allpool koostanud nimekirja 5 olulisest reeglist, mida järgida, kui soovite kupongi kasutada.

ETIHADi kupongikoodi kasutamise 5 reeglit

 • Veenduge, et kupongi kood on kehtiv ega oleks aegunud.
 • Kontrollige kupongi tingimusi, et mõista kõiki piiranguid ja piiranguid.
 • Kasutage kupongikoodi makseprotsessi ajal ETIHADi veebisaidil või rakenduses.
 • Enne ostu sooritamist kontrollige, kas allahindlus on õigesti rakendatud.
 • Pange tähele, et kupongidel võivad olla konkreetsed kasutusnõuded, näiteks minimaalsed ostusummad või piirangud teatud toodetele või teenustele.
Etihad Airwaysi sooduskood

Praegused ETIHADi pakkumised ja allahindluskoodid

Viimaste sooduskoodide ja sooduspakkumiste hulgas on kupongide pakkumine 20% allahindlus teatud rahvusvahelistele sihtkohtadele 10% äriklassi sooduskood ja 25% allahindlust Austraalia ja Uus-Meremaa lendudele. Vaadake altpoolt 10 viimast ETIHAD Airwaysi sooduspakkumist ja sooduskoode.

10 viimast ETIHADi sooduskoodi ja sooduspakkumist

 • 20% allahindlus kõikidelt ETIHAD Airwaysi rahvusvahelistelt lendudelt.
 • Ostke lennupilet, saate tasuta pakkumise valitud Araabia Ühendemiraatide siselendudele.
 • 10% soodustus äriklassi piletitelt Euroopa lendudel.
 • Eripakkumine: Ameerika Ühendriikidesse suunduvate lendude puhul saate nautida tasuta üleminekut esimesele klassile.
 • Saa 15% allahindlus kõikidelt ETIHAD Holidaysi kaudu tehtud hotellibroneeringutelt.
 • Eksklusiivne pakkumine ETIHADi külalisliikmetele: teenige Aasiasse lendudel topeltmiile.
 • Kasutage sooduskoodi "ETIHAD10", et saada a 10% allahindlus autorendilt.
 • Piiratud pakkumine: säästa 25% kõikidel pakettreisidel Austraaliasse ja Uus-Meremaale.
 • Kui broneerite ETIHAD Airwaysi edasi-tagasi lennu, saate nautida tasuta vahemaandumist Abu Dhabis.
Etihad Airwaysi vautšeri kood

ETIHADi iga-aastased reklaamikampaaniad

ETIHADi üliõpilaste allahindlus

Õpilased saavad ETIHAD Airwaysiga reisides nautida soodushindu ja lisahüvesid.

ETIHADi puhkusepaketid

Tutvuge kõikehõlmavate puhkusepakettidega, mis sisaldavad lende, majutust ja tegevusi, et saada muretu puhkusekogemus.

ETIHADi boonusmiilid

Teenige valitud lendudel boonusmiile, mis võimaldab teil lojaalsusprogrammiga koguda rohkem hüvesid ja hüvesid.

ETIHADi suvised allahindlused

Nautige suvehooajal soodushindu ja eripakkumisi, mistõttu on ideaalne aeg järgmise puhkuse planeerimiseks.

ETIHAD Group Travel

Reisige grupiga ja kasutage probleemivabaks reisiks soodushindu ja isikupärastatud teenust.

ETIHAD lennujaamatransfeerid

Kui broneerite lennu ETIHAD Airwaysiga, saate nautida tasuta lennujaamatransporti, tagades mugava ja stressivaba reisikogemuse.

ETIHAD reisikindlustus

Kaitske ennast ja oma asju tervikliku reisikindlustusega, pakkudes reisi ajal meelerahu.

Lenda kohe, maksa hiljem

Nautige paindlike maksevõimaluste abil lennu kohe broneerimise ja hiljem maksmise mugavust.

ETIHAD perereisid

Kasutage koos reisivate perede allahindlusi ja eripakkumisi, muutes oma reisi soodsamaks ja nauditavamaks.

ETIHADi äriklassi täiendus

Täiustage oma reisikogemust, kasutades ära eksklusiivseid pakkumisi, et nautida äriklassi kajutite luksust ja mugavust.

ETIHADi nädalavahetuse põgenemised

Avastage põnevaid sihtkohti kiireks nädalavahetuse puhkuseks meie spetsiaalselt kohandatud pakettidega, sealhulgas lennud ja majutus.

ETIHADi külaliste kampaania

Liituge lojaalsusprogrammiga ja saate kasutada eksklusiivseid eeliseid, nagu eelisjärjekorras sisseregistreerimine, juurdepääs salongile ja boonusmiilid.

ETIHADi jõuluallahindlused

ETIHAD Airways pakub sel pühadehooajal reisijatele põnevaid jõuluallahindlusi. Nende eripakkumistega saavad reisijad nautida soodushindu valitud lendudelt erinevatesse sihtkohtadesse üle maailma. Ükskõik, kas plaanite talvist puhkust või lähete pühade ajal lähedastele külla, on praegu parim aeg broneerida oma lennud ETIHADiga. Kasutage soodushindu ja kogege maailmatasemel teenindust ja mugavust, mille poolest ETIHAD on tuntud. Ärge magage maha neid suurepäraseid jõulupakkumisi. Broneerige oma lennud ETIHADiga juba täna ja muutke oma puhkusehooaeg veelgi meeldejäävamaks. Etihad Airwaysi sooduskood

ETIHADi kohta korduma kippuvad küsimused

Kas ETIHAD pakub sooduskoode?

Praegu on ETIHADi jaoks 6. aasta juulis 2024 sooduskoodi ja soodustust ning parimad kupongipakkumised 5% Allahindlus.

Kas ETIHADi sooduskoodid on saadaval kõikidele sihtkohtadele?

ETIHADi sooduskoodid võivad olla saadaval teatud sihtkohtadesse või teatud piirkondadesse suunduvatele ja sealt väljuvatele lendudele. Oluline on kontrollida sooduskoodi tingimusi, et näha, kas see kehtib teie soovitud sihtkoha kohta.

Kui palju allahindlust saan ETIHADi sooduskoodiga?

ETIHADi sooduskoodiga saadava allahindluse suurus võib erineda. See võib ulatuda protsendist koguhinnast kuni fikseeritud summani piletihinnast.

Kas ma saan ETIHADiga ühe broneeringu jaoks kasutada mitut sooduskoodi?

Tavaliselt saab ETIHADiga tehtud broneeringu kohta rakendada ainult ühe sooduskoodi. Oluline on tutvuda sooduskoodi tingimustega, et näha, kas kehtivad piirangud.

Kas ETIHADi sooduskoodid kehtivad igat tüüpi piletihindadele?

ETIHADi sooduskoodidel võivad olla piirangud piletitüüpidele, millele neid saab rakendada. Mõned sooduskoodid võivad kehtida ainult teatud piletiklasside või piletitüüpide jaoks.

Kui kaua ETIHADi sooduskoodid kehtivad?

ETIHADi sooduskoodide kehtivusaeg võib erineda. Mõnel koodil võib olla konkreetne aegumiskuupäev, samas kui teised võivad kehtida vaid piiratud aja.

Kas ma saan kasutada ETIHADi sooduskoodi olemasoleva broneeringu puhul?

Enamasti saab ETIHADi sooduskoode rakendada ainult broneerimise ajal ja olemasolevate broneeringute puhul neid kasutada ei saa.

ETIHADi sooduskoodi lisamine

Lendake ETIHADiga parimate hindadega, kasutades sooduskoodi. Kas pole kindel, kuidas ETIHADi kupongi kasutada? Siin on meie toimetuse juhend ETIHADi sooduskoodi kasutamiseks:

 • 1
  Minge ametlikule ETIHAD.com lehele ja valige oma väljumis- ja saabumislennujaam ning lennukuupäevad. Ärge vajutage veel nuppu "Otsi lende".
 • 2
  Lahkumiskuupäeva kasti all näete teksti "Promokood". Klõpsake tekstil "Promo Code".
 • 3
  Kui olete klõpsanud tekstil "Promokood", näete kasti, kuhu peate kirjutama ETIHADi kupong.
 • 4
  Kirjutage ETIHADi sooduskood.
 • 5
  Klõpsake nuppu "Otsi lende".
 • 6
  Vaata, millised ETIHADi lennupakkumised on tänu ETIHADi sooduskoodile saadaval uute alandatud hindadega.

Praegused ETIHADi sooduskoodid ja pakkumised

🛍️ Kategooria reisimine
🔥 Pakkumised kokku 6
🎇️ Sooduskoodid 4
📌 Pakkumised 2
➡️ Parim kupong 60 dollarit allahindlust
🆕 Uusim kupong 10% Allahindlus
🚚 Tasuta kohaletoimetamine JAH
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 18 juuli 2024

ETIHADi parimad kupongikoodid

ETIHAD KOOD ETIHAD PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
EYOFFER10 Kuni 70% Väljas + ekstra 10% Edasi-tagasi lennud – Etihad Airwaysi kupongikood August 31, 2024
N/A ETIHAD.com reklaam: kuni 10% ainult soodushinnaga üliõpilased N / A
N/A ETIHAD.com kupong: kuni 10% õpilaste soodustus N / A
EYINBUSINESS5 ETIHAD Airwaysi sooduskood äriklassi lendudele: säästa 5% August 31, 2024

Kupongid ja pakkumised ETIHADiga sarnastest kauplustest

 • 10

Booking.com-i sooduskood: kuni 15% allahindlus

August 14, 2025 VAATA KOODI 2024
 • 6

KIWI.com sooduskood: 15 USD allahindlustellimus üle 215 USD

August 21, 2025 VAATA KOODI MMER
 • 7

Trip.com kuni 8% sooduskood esimese tellimusega

August 15, 2025 VAATA KOODI THB8
 • 51

EMIRATES.com 15% sooduskood valige lennud

August 16, 2025 VAATA KOODI CC17
 • 11

Trainline.com 10% sooduskoodi

August 9, 2025 VAATA KOODI AN10

Rohkem tulemusi sarnastelt kupongisaitidelt

Maksevõimalused

PAYPAL
Pangaülekanne
ApplePay
Krediitkaart
Kinkekaart

Saatmise valikud

E-posti teel

Kontakti valikud

New Airport Road, Khalifa City A, PO Box: 35566. Khalifa City, Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid
etihadairways
etihad
etihad
www.etihad.com

ETIHADi tutvustus

ETIHAD Airways on Araabia Ühendemiraatides asuv lennufirma. ETIHAD pakub oma reisijatele laia valikut teenuseid ja rajatisi, sealhulgas mugavaid istekohti, meelelahutust lennu ajal ja erinevaid söögikohti. Lennufirma lendab enam kui 80 sihtkohta üle maailma, pakkudes mugavaid reisivõimalusi nii äri- kui ka puhkusereisijatele. Lisaks pakub ETIHAD oma klientidele sageli allahindlusi ja tutvustusi, võimaldades neil nautida kulutõhusaid reisikogemusi. Nendele allahindlustele pääsete juurde lennufirma ametlikul veebisaidil või võtke ühendust klienditeenindusega. Olenemata sellest, kas plaanite ärireisi või puhkust, pakub ETIHAD Airways usaldusväärset ja tõhusat reisilahendust ahvatlevate allahindlustega.

ETIHADi broneerimis- ja tühistamispoliitika

Broneerida saab veebilehe, mobiilirakenduse või klienditeenindusmeeskonnaga ühendust võttes. Tühistada saab ilma trahvita kuni 24 tundi enne kavandatud saabumiskuupäeva. Kui broneering tühistatakse 24 tunni jooksul pärast kavandatud saabumiskuupäeva, tuleb tasuda tühistamistasu, mis võrdub ühe öö ööbimisega. Mitteilmumise korral tuleb tasuda kogu broneeringu summa. Varajase lahkumise korral tuleb tasuda broneeringu ülejäänud ööde eest vastavalt tühistamisreeglitele. Broneerimis- ja tühistamisreeglid võivad eripakkumiste või soodushindade puhul erineda. Etihad Airwaysi kupong
© 2024 oxiDeals. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.