Üldised filtrid

AVIS sooduskood ja kupongid juuli 2024

AVIS-is saate saada parimaid saadaolevaid tutvustusi ja kuponge. Kontrollige kindlasti nende veebisaiti perioodiliselt, et saada uusimaid autorendi pakkumisi. Ükskõik, kas plaanite nädalavahetust... Loe rohkem
Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 4.9 - 2 Hääli
30%
 • 18

AVIS sooduskood: 30% allahindlus

August 31, 2024 VAATA KOODI A087

Kust leiate AVIS-e sooduskoode

AVIS-e sooduskoodid leiate hõlpsalt, kui külastate ametlikku veebisaiti ja navigeerite jaotisse "Pakkumised" või "Pakkumised". Teise võimalusena võib meie veebisaidi külastamine ja AVIS-e uudiskirja tellimine või nende sotsiaalmeedia kontode jälgimine pakkuda juurdepääsu eksklusiivsetele sooduskoodidele ja kampaaniatele. Ärge unustage kontrollida iga koodi tingimusi enne selle rakendamist oma broneeringule, et tagada sobivus ja kehtivus. Head säästmist!

Siin on parimad viisid AVIS-e sooduskoodide leidmiseks

 • Kontrollige ametlikult AVIS-e veebisaiti, et näha kõiki käimasolevaid tutvustusi või sooduskoode.
 • Liituge AVIS-e uudiskirjaga, et saada eksklusiivseid pakkumisi ja allahindlusi otse oma postkasti.
 • Eripakkumiste ja koodide saamiseks jälgige AVISt sotsiaalmeedia platvormidel, nagu Facebook, Twitter ja Instagram.
 • Kasutage AVIS-e sooduskoodide otsimiseks kupongide veebisaite.
 • Liituge selliste lojaalsusprogrammidega nagu AVIS Preferred, et pääseda ligi ainult liikmetele mõeldud eksklusiivsetele pakkumistele ja allahindlustele.
 • Jälgige AVIS-e veebisaidil hooajalisi müüke ja puhkusekampaaniaid.
 • Saadaolevate sooduskoodide või kampaaniate kohta küsimiseks võtke otse ühendust AVIS klienditeenindusega.

AVIS-i pakutavate sooduskoodide tüübid

AVIS-e jaoks on saadaval mitut tüüpi sooduskoode, mille eesmärk on meelitada ligi erinevaid kliente. Need koodid sihivad erinevaid kliendisegmente, pakkudes erinevaid allahindlusi ja soodustusi, mis põhinevad sellistel teguritel nagu liikmestaatus, broneerimissagedus ja hooajalised pakkumised. Kliente julgustatakse tutvuma veebisaidil saadaolevate erinevate sooduskoodide valikutega, et tagada AVIS-e broneerimisel oma säästude maksimeerimine.

Siin on kõige olulisemad AVISe allahindluste tüübid

 • Sooduskoodid: need koodid pakuvad klientidele protsendi või kindla summa renditasudest maha.
 • Tasuta täienduskoodid: kliendid saavad neid koode kasutada, et saada tasuta kõrgema klassi auto uuendamine.
 • Nädalavahetuse erikoodid: need koodid pakuvad nädalavahetusel rentimisel erisoodustusi.
 • Püsikliendiprogrammi koodid: eksklusiivsed koodid AVIS püsikliendiprogrammi liikmetele, mis pakuvad lisahüvesid või allahindlusi.
 • Meili tellijakoodid: erikoodid, mis saadetakse tellijatele e-posti teel unikaalsete reklaamide jaoks.
 • Partnerkoodid: koodid, mis antakse koostöös teiste ettevõtetega ühiste reklaamide jaoks.
 • Hooajalised sooduskoodid: teatud hooajal või pühade ajal pakutavad soodushinnaga koodid.
 • Ettevõtte allahindluskoodid: spetsiaalsed koodid äriklientidele üürisoodustuste saamiseks.

AVIS-e sooduskupongi reeglid

AVIS-e sooduskupongidel ja sooduskoodidel on kasutusreeglid. Nende reeglite eesmärk on tagada pakutavate allahindluste õige ja asjakohane kasutamine. Neid reegleid järgides saavad kliendid AVIS-e pakutavaid allahindlusi maksimaalselt ära kasutada, säilitades samal ajal kupongisüsteemi terviklikkuse. Segaduste või väärkasutuse vältimiseks on oluline, et kliendid loeksid hoolikalt läbi iga sooduskupongi juures olevad juhised ja järgiksid neid.

Kõik kupongi AVIS kasutamise reeglid

 • Enne kasutamist kontrollige alati AVIS-e kupongi aegumiskuupäeva.
 • Veenduge, et kupong kehtib konkreetse rendikoha ja sõidukitüübi jaoks.
 • Kontrollige kõiki kupongiga seotud piiranguid, nagu minimaalne laenutusaeg või sulgemiskuupäevad.
 • Järgige kõiki kupongis kirjeldatud täiendavaid tingimusi, et vältida probleeme laenutusprotsessi ajal.
 • Kupongi õige kasutamise kohta selgituste või abi saamiseks võtke ühendust AVISe klienditeenindusega.

AVISe kampaaniad ja sooduskupongid

Praegu on AVIS-is saadaval mõned hiljutised pakkumised. Praeguste pakkumiste vaatamiseks külastage ametlikku veebisaiti ja liikuge jaotisse "Pakkumised" või "Allahindlused". Need soodustused võivad sisaldada allahindlusi autorendilt, eripakkumisi püsikliendiprogrammi liikmetele või piiratud aja pakkumisi teatud asukohtadele. Enne broneeringu tegemist tutvuge kindlasti iga kampaania tingimustega.

AVIS uusimad pakkumised ja allahindluskoodid

 • 10% uutele klientidele allahindlus autorendilt.
 • Tasuta üleminek kõrgemale autokategooriale, kui renditakse üle 7 päeva.
 • Nädalavahetuse erihinnad alates 25 USD päevas.
 • Püsikliendiprogramm, mis pakub sagedastele rentijatele allahindlusi ja soodustusi.
 • Tasuta lisajuhi rentimiseks valitud kohtades.
 • Eksklusiivsed veebipakkumised ja tutvustused uudiskirja tellijatele.
 • Soodustused GPS-i laenutamisel navigeerimisabi jaoks.
 • Hooajalised pakkumised puhkuseks ja puhkuseks üürimiseks.

Iga-aastased reklaamikampaaniad, mida pakub AVIS

Igal aastal on teatud aastaajad, mil AVIS-ega broneerides saate tulevastel reisidel supersoodustust. Need AVIS-e sooduspakkumiste perioodid on jõulud, uusaasta, must reede, küberesmaspäev, suvine ja talvine kampaaniaperiood.

AVIS suvekampaaniad

AVIS pakub praegu mõnda kuumimat suvepakkumist. Kliendid saavad nautida märkimisväärseid allahindlusi autorendilt, mistõttu on see ideaalne aeg reisi või puhkuse planeerimiseks. Selliste tehingutega pole uute sihtkohtade uurimine kunagi olnud taskukohasem. Olenemata sellest, kas otsite nädalavahetusel seiklemiseks mõeldud kompaktautot või perepuhkuseks avarat linnamaasturit, AVIS pakub teile kõike. Kasutage ära nende suviseid pakkumisi, et säästa raha järgmisel rendimisel. Ärge jätke kasutamata võimalust reisida stiilselt ilma liigseid kulutusi tegemata. Need AVIS-i suvised pakkumised ei kesta igavesti, seega tegutsege kiiresti, et kindlustada oma soodushinnaga rent. Planeerige oma unistuste puhkus või spontaanne reis juba täna ja kasutage neid suurepäraseid pakkumisi maksimaalselt ära. Ärge laske käest seda võimalust säästa oma reisidelt.

AVIS talvepakkumised

AVIS pakub sel hooajal mõningaid parimaid talviseid allahindlusi. Kliendid saavad oma talviseks puhkuseks auto rentimisel märkimisväärselt kokku hoida. Saadaval on lai valik sõidukeid, alates kompaktautodest kuni linnamaasturiteni, tagab AVIS iga reisija vajadustele vastava valiku. AVIS-e talvised kampaaniad hõlmavad nädalarendi eripakkumisi, mis võimaldavad klientidel transpordikuludelt veelgi säästa. Lisaks pakub AVIS allahindlusi populaarsetes talvesihtkohtades, mis muudab reisijatel lihtsaks lumiste maastike avastamise või külmematel kuudel soojemasse kliimasse põgenemise. Need talvised allahindlused muudavad AVIS-e sellel hooajal soodsa ja usaldusväärse autorendi parimaks valikuks. Olenemata sellest, kas plaanite suusareisi või rannapuhkust, pakub AVIS klientidele võimalust säästa raha talviste reiside pealt. Kasutades AVIS-is saadaolevaid talviseid allahindlusi, saavad reisijad nautida odavat rentimise kogemust kvaliteedis või teeninduses järeleandmisi tegemata. Planeerige oma talvine puhkus kohe ja broneerige AVIS, et saada kasu eksklusiivsetest hooajalistest pakkumistest.

AVIS musta reede pakkumised

AVIS pakub sel aastal eksklusiivseid musta reede allahindlusi autorendile. Kliendid saavad kasutada märkimisväärseid hinnasoodustusi paljudele sõidukitele, mis teeb sellest suurepärase võimaluse planeerida puhkusereisi või lihtsalt nautida rendiauto mugavust. AVIS-i musta reede pakkumistega saavad reisijad säästa kuni 50% nautides samal ajal tipptasemel teenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Ükskõik, kas vajate linnaga tutvumiseks kompaktset autot või perepuhkuseks mahukat linnamaasturit, AVIS pakub laia valikut sõidukeid. Allahindlused muudavad auto rentimise soodsamaks kui kunagi varem, võimaldades klientidel nautida rentimise paindlikkust ja mugavust ilma panka rikkumata. Kasutage seda piiratud ajaga pakkumist, et broneerida järgmine autorendi AVIS-is ja kasutada oma reisiplaanidest maksimumi. Must reede AVISes on suurepärane võimalus säästa oma järgmise autorendi pealt. Planeerige ette ja kindlustage oma broneering, et nautida usaldusväärse sõiduki mugavust ja vabadust. Külastage AVISt juba täna, et uurida soodushindu ja leida oma järgmiseks reisiks ideaalne auto.

AVIS küberesmaspäeva pakkumised

Küberesmaspäev on veel üks väga oodatud ostusündmus ning AVIS ühineb põnevate kampaaniate ja kupongidega. Kliendid võivad transpordikuludelt kokku hoida eksklusiivseid autorendi pakkumisi. Olenemata sellest, kas plaanite nädalavahetuse puhkust või ärireisi, meeldivad AVISe küberesmaspäeva pakkumised kindlasti eelarveteadlikele reisijatele. Küberesmaspäev muutub üha populaarsemaks, pakkudes klientide meelitamiseks allahindlusi ja eripakkumisi. Neid pakkumisi kasutades saavad reisijad oma autorendibroneeringutelt märkimisväärselt kokku hoida. See piiratud aja pakkumine annab suurepärase stiimuli inimestele, kes soovivad oma tulevaste reisiplaanide jaoks tagada taskukohase ja usaldusväärse transpordi. Ärge jätke kasutamata võimalust säästa sel küberesmaspäeval AVIS-e pakkumiste ja kupongidega palju raha. Laia sõidukite valiku ja soodushindadega saavad kliendid nautida mugavat ja kulutõhusat rendikogemust. Kasutage neid eksklusiivseid pakkumisi, et muuta oma järgmine reis nauditavaks ja säästlikuks.

AVIS jõulu- ja uusaastapakkumised

AVIS pakub igal aastal jõulu- ja aastavahetuse eripakkumisi. Kliendid saavad sel pühadehooajal autorendi soodushindu. Ükskõik, kas vajate sõidukit puhkusereisiks või lähedaste külastamiseks, AVIS pakub hooajalisi pakkumisi. AVISe jõulu- ja uusaastakampaaniate abil saavad kliendid säästa mitmesuguseid sõidukeid alates kompaktautodest kuni linnamaasturiteni. Kas plaanite pühade tähistamiseks talvepuhkust või maanteereisi? AVIS pakub konkurentsivõimelisi hindu ja usaldusväärset teenust, et muuta teie reisikogemus lihtsaks ja probleemivabaks. Ärge magage maha neid eksklusiivseid pakkumisi, et muuta oma pühadehooaeg veelgi meeldejäävamaks. Kasutage pühadehooaega maksimumi AVISe jõulu- ja aastavahetuse eripakkumistega. Broneerige oma rendiauto kohe, et tagada parimad hinnad ja stressivaba reisikogemus. Olenemata sellest, kas lähete koju puhkuseks või asute talvisele seiklusele, AVIS-el on teie vajadustele sobiv sõiduk soodushinnaga.

Korduma kippuvad küsimused AVISe kohta

Kas AVIS pakub sooduskoode?

Praegu on AVIS-e jaoks 1. aasta juulis 2024 sooduskood ja soodustus ning parimad kupongipakkumised 30% Allahindlus.

Millised on AVISe uusimad kupongid ja sooduskoodid?

Praegu on AVIS-e jaoks saadaval järgmised sooduskoodid ja sooduspakkumised

Kas on alternatiivseid viise, kuidas AVIS-ist säästa, kui sooduskood pole saadaval?

Sooduskoodita kliendid saavad AVIS-e pealt siiski säästa, kasutades eelnevalt broneerides eripakkumisi või kasutades lisahüvede saamiseks lojaalsusprogrammi AVIS Preferred.

Mida peaksid kliendid tegema, kui sooduskood AVIS-is ei tööta?

Kliendid, kellel on probleeme AVIS-e sooduskoodiga, peaksid pöörduma klienditeenindusse, et saada abi ja selgitusi koodi kehtivuse ja tingimuste kohta.

Kas AVIS-es saab sooduskoode teistele üle anda?

AVIS-e sooduskoode ei saa tavaliselt edasi anda ja need on mõeldud kasutamiseks ainult kingisaajale.

Kas kliendid saavad AVIS-is lunastada mitu sooduskoodi?

Ei, üldjuhul ei ole klientidel lubatud AVIS-is ühe broneeringu jaoks kombineerida mitut sooduskoodi.

Kas AVIS-is on sooduskoodide kasutamisel mingeid piiranguid või piiranguid?

Jah, piirangud võivad kehtida olenevalt iga sooduskoodi konkreetsetest tingimustest, nagu elektrikatkestuskuupäevad, minimaalsed rendinõuded või teatud sõidukitüübid.

Mis on AVISe sooduskoodide eesmärk?

AVIS-e sooduskoodid on loodud selleks, et pakkuda klientidele soodushinnaga autorendi hindu, muutes teenuse soodsamaks ja konkurentsivõimelisemaks.

Praegused AVIS-e allahindluskoodid ja pakkumised

🛍️ Kategooria reisimine
🔥 Pakkumised kokku 1
🎇️ Sooduskoodid 1
📌 Pakkumised 0
➡️ Parim kupong 30% Allahindlus
🆕 Uusim kupong 30% Allahindlus
🚚 Tasuta kohaletoimetamine EI
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 18 juuli 2024

Parimad AVIS-e kupongikoodid

AVIS KOOD AVIS PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
AWD A433300 and MUGA087 AVIS sooduskood: 30% allahindlus August 31, 2024

AVIS-ega sarnaste kaupluste kupongid ja pakkumised

 • 3

Booking.com-i sooduskood: kuni 15% allahindlus

August 14, 2025 VAATA KOODI 2024
 • 4

KIWI.com sooduskood: 15 USD allahindlustellimus üle 215 USD

August 21, 2025 VAATA KOODI MMER
 • 7

Trip.com kuni 8% sooduskood esimese tellimusega

August 15, 2025 VAATA KOODI THB8
 • 48

EMIRATES.com 15% sooduskood valige lennud

August 16, 2025 VAATA KOODI CC17

Rohkem tulemusi sarnastelt kupongisaitidelt

BNK부산은행/카드 – 나무위키

https://namu.wiki/w/BNK%EB%B6%80%EC%82%B0%EC%9D%80%ED%96%89/%EC%B9%B4%EB%93%9C
할부, AVIS에서 차량 대여시 30–45%Allahindlus이 된다. 오일플러스 V/M/BC L. : 카드를 쓸수록 기름값 마이너스/옜택은 뼜뜻러스라옓 . 2020 년 12월 7일 신규/추가 발급중단, 2021년 2월 1일 갱신...

15년만의 미국여행 준비 - 힐튼 골드, 허츠 PC, PP카드 등등 : 클리앙

https://www.clien.net/service/board/lecture/18603095
써클 획득(차량 업그레이드) 예전 유럽 다닐때는 주로 AVIS를 썼었는데. 이번에는 Hertz를 이용해보기로...하면 보험이 거의 무료로 추가되거나 추가Allahindlus Kood를 얻을수 있었습니다. 그런데 그것보다 더 큰 혜택...

가온 플래티늄바우처 공항라운지 서비스 최신 업데이트 (2024년 12월까지)

https://futuretrend.co.kr/%ea%b0%80%ec%98%a8-%ed%94%8c%eb%9e%98%ed%8b%b0%eb%8a%84%eb%b0%94%ec%9a%b0%ec%b2%98-%ea%b3%b5%ed%95%ad%eb%9d%bc%ec%9a%b4%ec%a7%80-%ec%84%9c%eb%b9%84%ec%8a%a4-2024%eb%85%84/
45%, 주말 및 공휴일 40% Allahindlus, 제주 최대 90%까지 Allahindlus 해외 지정 국가에서 Teade 렌터카 이용 시 최대 20% Allahindlus KKday 마스터카드 전용 페이지에서 쿠폰 Kood 입력 및 마스터카드로 결제 시 국내외 투어 Allahindlus...

커피, 와인, 화산, 그리고 생태관광의 나라에서 렌터카 여행!

https://www.rentingcarz.com/ko/central-america/rent-a-car-in-costa-rica/
04 Allahindlus Kood 적용 또는 로열티 프로그램 렌터카 포인트 제도 (선택 사항) 렌택 사항 렌터카 Carrenting a Car ina Ricasta ja Costaca piiriala ...

영국 랜트카 예약 팁 부탁드립니다. (Allahindlus 이나 요령 등...) : 클리앙

https://www.clien.net/service/board/kin/853103
europcar 라는게 있군요. Allahindlus등의 edendamine 정보는 어디 없을까요? AVIS 경우는 닷컴보다 닷유케이가 더...홈피에서 해외예약 하면 대한항공 프똡 Kood 팝업창이 뜨는데 그 중 제일 높은 등급 Kood를 ...

Teade CarAway matkaauto rent: 에이 비스 : 5 % Allahindlus

https://www.motorhomerepublic.com/ko/special-offer-avis-5pct-discount.52472.html
Allahindlus Teade CarAway가있는 차량을 21 일 이상 예약 하시어 기본 렌트 요금에서 5 % Allahindlus 된 가격으로 받으십시오. 프로모션 Kood?: LHD5OFF 특별 행사가 만료되었습니다. 예약 유효 – 제한 없음 1. 1. 2018 에서 31...

Maksevõimalused

Krediitkaart

AVIS Sissejuhatus

AVIS on populaarne autorendifirma, mis pakub laia valikut sõidukeid, mis vastavad erinevatele vajadustele. Kliendid saavad oma hõlpsasti kasutatava veebisaidi kaudu hõlpsasti autosid veebis broneerida. AVIS pakub renditeenuseid paljudes kohtades üle maailma, muutes reisijatel mugavaks juurdepääsu usaldusväärsele transpordile kõikjal, kus nad lähevad. Üks AVISe parimaid vaatamisväärsusi on selle sagedased allahindlused ja tutvustused. Kliendid võivad sageli leida rendimisel eripakkumisi, sealhulgas allahindlusi teatud automudelitelt või sääste pikemate rendiperioodide puhul. Neid pakkumisi kasutades saavad kliendid nautida kvaliteetset autorenti konkurentsivõimeliste hindadega, muutes nende reisikogemused taskukohasemaks ja nauditavamaks. Lisaks allahindlustele viib AVIS läbi ka sooduskampaaniaid, mis pakuvad klientidele lisaväärtust. Need soodustused võivad sisaldada tasuta versiooniuuendusi, lisatasuta rendipäevi või püsiklientide boonuspunkte. Olles kursis AVISe viimaste pakkumistega, saavad kliendid oma sääste maksimeerida ja üldist rendikogemust parandada.

AVISe tühistamise ja tagasimakse poliitika

 • 24 tunni jooksul pärast broneerimist tehtud tühistamiste korral on võimalik kogu raha tagasi saada.
 • Tühistamise eest rohkem kui 24 tundi pärast broneerimist raha ei tagastata.
 • Tagasimakseid töödeldakse 5-7 tööpäeva jooksul.
 • Tühistamiseks ja tagasimakse taotlemiseks võtke ühendust AVIS klienditeeninduse meeskonnaga.
© 2024 oxiDeals. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.