Üldised filtrid

KIWI lendude sooduskood 2023. aasta november

Kiwiga muutub reisimine palju soodsamaks ja Kiwi sooduskoodi kasutades ostate odavaima lennu ja säästate rohkem raha. Võrrelge lennuvõimalusi 480 pakkujalt, broneerige... Loe rohkem
Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 5 - 4 Hääli
Külasta Store
 • eksklusiivne
 • 107

Lennud alla 100 € populaarseimasse sihtkohta

Jaanuar 31, 2024 VAATA DAKTI
 • eksklusiivne
 • 74

Kasutage Kiwi.com-i garantiid ja nautige kõiki selle eeliseid

Jaanuar 31, 2024 VAATA DAKTI

Aegunud kupongid

$30
 • 5

Kiwi.com sooduskood saate 30 EUR

November 25, 2023 VAATA KOODI 30BF
30$
 • 36

Kiwi.com-i Black Flyday soodusmüük säästa Kiwi.com-i sooduskoodiga 30 dollarit

November 26, 2023 VAATA KOODI BF30
 • 413

12 USD allahindlust KIWI.COM-i sooduskoodiga

Juuni 30, 2023 VAATA KOODI LYOZ

Praegused KIWI sooduskoodid ja pakkumised

🛍️ Kategooria reisimine
🔥 Pakkumised kokku 20
🎇️ Sooduskoodid 16
📌 Pakkumised 4
➡️ Parim kupong 5% soodustust
🚚 Tasuta kohaletoimetamine JAH
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 28 november 2023

Korduma kippuvad küsimused KIWI kohta

Kas KIWI pakub sooduskoode?

Praegu on 20. aasta novembris KIWI jaoks 2023 sooduskoodi ja soodustust ning parimad kupongipakkumised 5% Allahindlus

Millised on KIWI uusimad kupongid ja sooduskoodid?

Kuidas saada Kiwi sooduskoodi?

Kupongi koodid leiate saidilt kiwi.com. Samuti leiate need Facebookist, Twitterist või Instagramist. Meie veebisait on peamine kupongide allikas. Kiwi.com allahindlused on meie tähelepanu keskpunktis.

Kuhu sisestate Kiwi sooduskoodi?

Lehe kiwi.com kassas klõpsake väljal "Kas soovite kupongikoodi kasutada?" "Lunasta sooduskood" säästmise nautimiseks kleepige kood.

Miks minu Kiwi sooduskood ei tööta?

Kiwi sooduskood on üldiselt kehtetu, kui see on aegunud või kasutatud. Pange tähele, et kui olete oma Kiwi kupongi juba kasutanud, ei saa te sama Kiwi sooduskoodi uuesti lunastada.

Kas Kiwi.com on tagastatav?

Jah, saate oma reisi tühistada ja taotleda tagasimakset oma Kiwi.com-i konto kaudu. Teie tagasimakse valikud sõltuvad sellest, kas reisija tühistas teie reisi või olete teie see, kes tühistab.

Kuidas edukalt sooduskoodi lisada saidil Kiwi.com

Kiwi.com-i lendude säästmiseks on vautšerikoodide lunastamine väga lihtne. Järgige lihtsalt allolevat 5 sammu.

tühi
 • 1
  Lennu puhul valige väljalennu lennujaam, lennujaam, kuhu soovite saabuda ning väljumis- ja tagasisõidukuupäevad.
 • 2
  Valige lend, mis teile kõige paremini sobib.
 • 3
  Lihtsamaks broneerimiseks logige sisse. Täitke iga reisija kontaktandmed. Valige üks võimalus: salongi- või käsipagas
 • 4
  Valige piletihind, valige, kas soovite häirekaitset, valige istekoht ja jätkake maksmisega.
 • 5
  Pärast arveldusandmeid leiate teksti "Lunasta sooduskood". Klõpsake sellel. Eriväljale sisestate oma KIWI.com koodi ja klõpsake allahindluse saamiseks nuppu Rakenda.

Parimad KIWI kupongikoodid

TÜÜP KIRJELDUS AEGUB
Soodusmüük Kiwi.com pakkumistega valitud reisidelt kuni 75%. Jaanuar 31, 2024
Soodusmüük Lennud alla 100 € populaarseimasse sihtkohta Jaanuar 31, 2024
Soodusmüük Kasutage Kiwi.com-i garantiid ja nautige kõiki selle eeliseid Jaanuar 31, 2024

Säästke Kiwi sooduskoodiga rohkem

kiivi pakub uudiskirja tellijatele promo koodid. Uudiskirja tellijana saate kõigist uutest pakkumistest esimesena teada ja saate kõigist kehtivatest sooduskoodidest eelvaate enne kedagi teist. Nende uudiskirja tellimiseks kerige Kiwi saidi allossa. Pärast tellimist näete nende viimaste pakkumiste eelvaadet, mida saate seejärel kopeerida ja kasutada allahindluste või tasuta pakkumiste jaoks. Kiwi pakub ka üliõpilastele allahindlusi. Üliõpilassoodustus tuleb a Kiwi kupongikood. Soodustus kehtib kuni kuus kuud. Kui olete kupongikoodi kasutanud, ei kehti see enam. Järgmise korra saamiseks peate ootama järgmise korrani.

Miks broneerida lende saidilt Kiwi.com?

Flight Kiwi.com võimaldab teil otsida odavaid lende mitmesse sihtkohta. Kui olete linna ja lahkumiskuupäeva valinud, leiab sait parimad pakkumised. See otsib odavaimaid marsruute mitme lennufirma, sealhulgas koodijagamise ja väiksemate lennufirmade vahel. Saate lisada samale marsruudile ka sihtkoha või mitu sihtkohta ja sait otsib iga etapi jaoks odavaimat lendu. Näiteks võite lennata San Franciscost Pariisi Madridi kaudu ja seejärel Londoni kaudu tagasi San Franciscosse. Samuti saate kasutada Kiwit oma marsruudi jaoks parimate lendude otsimiseks, kui jääte ühendusest maha.

Kiwi.com on lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Võimalik on kombineerida lende teiste transpordiliikidega, näiteks rongi- ja bussipiletitega. Saidi kaudu saate broneerida ka jätkulende. See muudab Kiwi heaks võimaluseks viimase hetke või keerukate marsruutide jaoks. Siiski peaksite enne broneerimist kontrollima teatud lendude saadavust sellel veebisaidil.

Kiwi.com sait pakub dünaamilist kujundust, mis muudab lendude võrdlemise lihtsaks. Kiwi otsingutööriist leiab automaatselt teie reisi jaoks parimad hinnad ja võimaldab teil isegi tulemusi kohandada vastavalt teie vajadustele. Samuti pakub see hinnamärguande funktsiooni, et saaksite oma telefonile hüpikaknaid vastu võtta, kui parimad pakkumised on saadaval.

 

Kiwi mobiilirakenduse eelised

Kiwi võimaldab teil luua hinnamärguandeid ja rakendus annab teile teada, kui hinnad on õiged. Samuti saate oma nutitelefoni kaudu määrata ajaraami ja saada hüpikaknaid. Samuti saate määrata sihtkoha ja alguspunkti. Rakendus ühendab teid sihtkohaga. Näiteks kui reisite Torontost Milanosse, saate luua hoiatuse lendude kohta, mille hind on poole väiksem kui teie algse sihtkoha hind.

Kiivi garantii – kuidas see toimib?

Kiwi.com-i garantii aitab teil sihtkohta jõuda, kui teie lennul peaks midagi valesti minema. Siiski peate kõigepealt võtma ühendust lennufirmaga. Mõned kliendid on oma lendudest maha jäänud, kuna nad ei võtnud Kiwiga ühendust ega püüdnud probleemiga ise toime tulla. Enne uue lennu broneerimist peate võtma ühendust lennufirmaga. Vastasel juhul ei ole teil õigust garantiile saada.

Kiwi garantii võimaldab teil järgmisele lennule tasuta minna, kui teie lend hilineb. Kui teie lend hilineb rohkem kui neli tundi, hüvitab lennufirma teile ööbimise kulud. Kui teil jääb ühendust võtmata, antakse teile ka 10 dollari väärtuses toitu.

Rohkem tulemusi sarnastelt kupongisaitidelt

 • [토큰포스트 뉴욕 브리핑] 샘슨 모우 "비트코인, '기관용' 일반용'으로 나"
  https://www.tokenpost.kr/article-151772
  See Allahindlus된 가격으로 거래될 것이라고 전망했다. 토큰포스트 뉴스레터 구독으로 최신 블록체인 트렌드 놓치지 마세요! [리플 tegevjuht "SEC와 소송 끝까지 밀고 나갈 것"] 암호화폐 뉴스를 전하는 COINTURK에 며...
 • MN portaal - 나무위키
  https://namu.wiki/w/MN%20Portal
  w.kiivi 초소형국민체 위키의 미러 사이트이다. 검색 기능이 제대로 작동하지 않는 문제점이 있으나 속도는 빠르다. HekaHost의 서버를 이용하는 것으로 추정된다. http://pdcenter.mnwiki.net 퍼블릭 도메인으로...
 • 스텐 인덕션겸용 주전자_2L
  https://m.sivillage.com/jaju/goods/initDetailJajuGoods.siv?productNo=01P0000245157&rccode=rcf_product_tl&goods_no=01P0000245157
  상품Kood J71N9010221 인덕션과 가스렌지 모두에서 사용하는 모던 스테인리스 주전자 49,900 원 상품정보 시작 개인정보 수집 및 이용 동의 (선택) 고객님께서는 아래 내용에 대하여 동의를 거부하실 수 있습니다...
 • 패브릭소파 브랜드 수입소파 원단 – 투데일리
  http://www.todaily.net/news/view.php?mcode=0002&idx=3208
  25800 원 Allahindlus내역 SSGPAY의한 인증 허가 등을 받았음을 확인할 4586 셔본 레제다 608 수입Kiivi 벨기에 수입 이지클린 친환경 소파원단엄청난 쿠션감의 밨브릭 리클닌릭 리촤라 야원단 패브릭 3인 4인...
 • Kinguin
  https://www.kocoupons.org/store/kinguin
  Kupong Kood : 최대 10% Allahindlus Farming Simulator 22: 30% 쿠폰 , 놓치지 마세요 특혜 상품을 구매하면 12% 승진 Black Friday 세일중 인 세일중 인 세일중 I ...

Maksevõimalused

PAYPAL
Pangaülekanne
ApplePay
Krediitkaart

Saatmise valikud

Standard Shipping

Kontakti valikud

Kiwi.com sro, Tšehhi Vabariik
/kiwicom247
kiwi.com
© 2022 oxiDeals. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.