Üldised filtrid

LOT sooduskood ja kupongid juuni 2024

LOT.com-il on hea meel teatada oma hinnatud klientidele mõeldud kupongide ja kampaaniate kasutuselevõtust. Need kupongid ja soodustused on loodud selleks, et pakkuda säästu ja täiendavat... Loe rohkem
Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 4.8 - 1 hääl
 • 15

10% sooduskood saidil LOT.com

Juuni 11, 2025 VAATA KOODI EK24
 • 34

Kupongi kood saidil LOT.com: kuni 15% allahindlus

Võib 14 2025 VAATA KOODI ot15
15%
 • 23

LOT Polish Airlinesi sooduskood: säästa 15%

Oktoober 31, 2024 VAATA KOODI EK15
10%
 • 30

LOT.com sooduskood: salvesta 10%

September 29, 2024 VAATA KOODI 2018
20%
 • 35

Kuni 20% allahindlust selle LOT.com sooduskoodiga

Jaanuar 31, 2025 VAATA KOODI MO20

Kust leida LOT.com sooduskoode

LOT.com Polish Airline'i sooduskoodid on saadaval mitme suhtluskanali kaudu. Need suhtluskanalid on: uudiskirja tellimine, LOT.com avaleht, sooduskoodide veebisaidid, LOT.com sotsiaalmeedia lehed jne. Allpool oleme koostanud loetelu meetoditest, mille abil saate hankida LOT.com sooduskoode ja sooduspakkumisi.

Siit saate teada, kust saate LOT.com-i allahindluskoode

 • Külastage LOT.com ametlikku veebisaiti.
 • Otsige saidi jaotist "Pakkumised" või "Pakkumised".
 • Kontrollige, kas mainitud on käimasolevaid sooduskoodikampaaniaid.
 • Liituge LOT.com-i uudiskirjaga, et saada värskendusi saadaolevate sooduskoodide kohta.
 • Jälgige LOT.com-i sotsiaalmeediaplatvormidel, nagu Facebook, Twitter ja Instagram.
 • Jälgige kõiki LOT.com-i reklaammeile või reklaame.
 • Võtke ühendust LOT.com klienditeenindusega, et saada teavet kehtivate sooduskoodide pakkumiste kohta.
 • Kaaluge LOT.com lojaalsusprogrammi registreerumist, et saada eksklusiivne juurdepääs eripakkumistele ja sooduskoodidele.
LOT Polish Airlinesi sooduskood

Milliseid sooduskoode ja sooduspakkumisi LOT.com pakub

Lisaks klassikalistele allahindlustele, mida pakuvad LOT.com sooduskood või LOT.com sooduspakkumine, pakub see lennufirma mitut tüüpi allahindlusi. Et oleks lihtsam teada saada, mis need on, oleme teile allpool koostanud nimekirja kõikidest LOT.com-i sooduspakkumistest ja sooduskoodidest.

Siit leiate kõik LOT.com-i allahindluskoodid ja sooduspakkumised

 • Sooduskoodid: LOT.com Airlines pakub erinevaid sooduskoode, mida saab broneerimisprotsessi ajal rakendada, et saada protsendi või fikseeritud summa kogu piletihinnast. Neid koode levitatakse tavaliselt reklaammeilide kaudu või lennufirma ametlikul veebisaidil.
 • Kaaslasekoodid: LOT.com Airlines pakub aeg-ajalt kaaslase koode, mis võimaldavad klientidel kaasa võtta reisikaaslase soodushinnaga. Need koodid kehtivad tavaliselt teatud marsruutidel ja reisiperioodidel ning neid saab lunastada broneerimisprotsessi käigus.
 • Täienduskoodid: LOT.com Airlines pakub täienduskoode, mida saab kasutada kõrgemale teenuseklassile üleminekuks, näiteks turistiklassist äriklassi. Neid koode pakutakse sageli eripakkumiste või lojaalsusprogrammide osana.
 • Paketikoodid: LOT.com Airlines pakub paketikoode, mis pakuvad allahindlusi või lisahüvesid, kui broneerite lennu ja hotelli või lennu ja autorendi koos. Need koodid saab sisestada broneerimisprotsessi käigus, et saada määratud paketipakkumine.
 • Püsilennukoodid: LOT.com Airlines premeerib oma sagedasi lendajaid spetsiaalsete koodidega, mida saab kasutada tasuta lendude või versiooniuuenduse lunastamiseks. Need koodid teenitakse tavaliselt teatud arvu miile teenides või lennufirmaga teatud arvu segmente lennates.
 • Grupikoodid: LOT.com Airlines pakub grupikoode klientidele, kes reisivad teatud suurusega gruppides. Need koodid pakuvad soodushindu või lisahüvesid grupibroneeringutele, näiteks paindlikke maksevõimalusi või spetsiaalset klienditeeninduse tuge.
 • Sooduskoodid: LOT.com Airlines väljastab aeg-ajalt sooduskoode, mida saab kasutada allahindluste või eksklusiivsete soodustuste saamiseks. Need koodid on sageli seotud teatud turunduskampaaniate või partnerlussuhetega ning neid levitatakse tavaliselt erinevate kanalite kaudu, näiteks sotsiaalmeedia või reklaamikampaaniate kaudu.
LOT Polish Airlinesi kupongikood

LOT.com sooduskoodi kasutamise reeglid

LOT.com sooduskood töötab õigesti ainult siis, kui järgite teatud kasutusreegleid. Allpool oleme koostanud nimekirja 8 reeglist LOT.com kupongi kasutamiseks. Olgu mainitud, et LOT.com sooduskoodi soovitame kasutada alles peale nende 8 reegli lugemist.

8 reeglit LOT.com sooduskoodi kasutamiseks

 • Sooduskupongi saab kasutada ainult LOT.com Airlinesi lendudel.
 • Kupong kehtib ainult ühekordseks kasutamiseks ja seda ei saa kombineerida teiste allahindluste või soodustustega.
 • Kupongi kasutamiseks sisestage LOT.com Airlinesi veebisaidil broneerimisprotsessi käigus antud kordumatu kood.
 • Kupong kehtib kõikidele piletiklassidele, sealhulgas turisti-, premium-, äri- ja esimesele klassile.
 • Soodustuse summa rakendub koguhinnale, sealhulgas maksud ja tasud.
 • Kupong kehtib piiratud aja jooksul vastavalt tingimustele.
 • Kupongiga seotud probleemide või küsimuste korral võtke abi saamiseks ühendust LOT.com Airlinesi klienditeenindusega.
 • LOT.com Airlines jätab endale õiguse kupongipakkumist igal ajal ilma ette teatamata muuta või tühistada.
LOT Polish Airlinesi sooduskood

Praegused LOT.com-i pakkumised ja allahindluskoodid

Enne LOT.com Airlinesi lennupileti broneerimist soovitame teil tutvuda 10 viimast LOT.com sooduspakkumist ja sooduskoode, et saaksite teada, millist kampaaniat valida ja seega saada parima hinna lennupiletile, mida soovite õigesti broneerida. nüüd.

10 uusimat LOT.com-i sooduskoodi ja allahindluspakkumist

 • 50% allahindlus kõikidele rahvusvahelistele lendudele, mis on ette broneeritud.
 • Tasuta lisapagas kehtiva üliõpilastunnistusega Euroopasse reisivatele õpilastele.
 • 20% soodustus äriklassi piletitelt New Yorgi ja Varssavi vahelistele lendudele.
 • Ostke üks, saate ühe tasuta pakkumise siselendudeks Poolas.
 • 10% LOT.com Airlinesi mobiilirakenduse kaudu broneerides allahindlust kõikidele Aasia lendudele.
 • Äriklassi reisijatele tasuta sissepääs LOT.com Business Lounge'i. 15% allahindlus lendudelt valitud Euroopa sihtkohtadesse mitte tipptasemel reisimise perioodidel.
 • Tasuta Wi-Fi lennu ajal kõigile premium-turistiklassis reisijatele.
 • 25% allahindlus lendudelt Varssavisse LOT.com Airlinesi lojaalsusprogrammi liikmetele.
 • Grupi erihinnad on saadaval 10 või enama reisija broneerimisel.
LOT Polish Airlinesi vautšeri kood

LOT.com iga-aastased reklaamikampaaniad

LOT.com Early Bird Promotions

LOT.com Airlinesil on hea meel teatada kampaania "Early Bird Promotions" käivitamisest. See eksklusiivne pakkumine pakub klientidele võimalust broneerida oma lennud ette ja saada märkimisväärset kokkuhoidu. Kasutades seda piiratud aja pakkumist, saavad reisijad kindlustada oma istekohad soodushinnaga, tagades stressivaba ja kulutõhusa reisikogemuse. Valikus on lai valik sihtkohti, mille abil saavad kliendid avastada populaarseid linnu, lõõgastuda hingematvates randades või võtta ette põnevaid seiklusi. LOT.com-i kaasaegsed lennukid, mis on tuntud oma ohutuse ja mugavuse poolest, toimetavad reisijad nende soovitud sihtkohtadesse ülima mugavusega. Lisaks on pühendunud ja professionaalsed töötajad pühendunud erakordse teeninduse pakkumisele, tagades sujuva teekonna algusest lõpuni. Ärge jätke kasutamata seda uskumatut võimalust säästa oma järgmisel reisil LOT.com Airlinesiga. Broneerige lennud varakult ja kogege maailma saidil LOT.com.

LOT.com-i perepiletite pakkumised

LOT.com Airlines pakub praegu perepiletite pakkumisi, mille eesmärk on pakkuda peredele kulutõhusaid reisivõimalusi. Need hinnad on saadaval nii sise- kui ka rahvusvaheliste lendude jaoks, võimaldades peredel uurida erinevaid sihtkohti. Perepiletite pakkumiste abil saavad pered nautida soodushinnaga lennupileteid, muutes ühise reisimise soodsamaks. See pakkumine on osa LOT.com Airlinesi kohustusest muuta reisimine peredele taskukohaseks ja tagada, et nad saaksid maailma avastades luua püsivaid mälestusi.

LOT.com jõulukampaaniad

LOT.com Airlinesil on hea meel teatada meie jõulukampaaniatest. Eksklusiivsete pakkumiste pakkumine lendudele erinevatesse sihtkohtadesse pühadehooajal. Kasutage soodushindu ja nautige meeldejäävat jõulupüha. Broneerige oma piletid kohe ja kogege erakordset teenindust ja mugavust, mille poolest LOT.com Airlines on tuntud. Ärge jätke seda piiratud aja pakkumist kasutamata. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti või võtke ühendust meie klienditeenindusega.

LOT.com-i talvekampaaniad

LOT.com Airlinesil on hea meel teatada oma talvistest kampaaniatest. Kasutage eripakkumisi ja nautige unustamatut reisielamust. Broneerige oma lennud kohe ja hankige soodushinnad erinevatesse sihtkohtadesse. Olenemata sellest, kas plaanite suusareisi või otsite sooja puhkust, LOT.com Airlines on teie jaoks kindel. Laialdane liinivõrk tagab mugavad ühendused ja paindlikud reisimisvõimalused. Lisaks muudavad maailmatasemel teenindus ja mugavad lennukid teie reisi meeldivaks. Ärge jätke kasutamata võimalust avastada talvehooajal uusi sihtkohti või külastada lähedasi. Broneerige oma piletid juba täna ja kogege erakordset teenust, mille poolest LOT.com Airlines on tuntud.

LOT.com-i suvepakkumised

LOT.com Airlinesil on hea meel teatada meie suvistest kampaaniatest. Piirkonna juhtiva lennufirmana on nad pühendunud pakkuma klientidele erakordset teenindust ja väärtust. Piiratud aja jooksul pakuvad nad valitud liinidel soodushindu, mis võimaldab teil avastada uusi sihtkohti või külastada lähedasi vaid murdosa hinnaga. Lisaks sisaldavad suvepakettide pakkumised hotellimajutust ja soodushinnaga autorenti, tagades probleemivaba ja nauditava reisielamuse. Ärge jääge nendest uskumatutest pakkumistest ilma, broneerige oma suvepuhkus LOT.com Airlinesiga juba täna ja kogege lendamise erinevust parimaga.

LOT.com musta reede ja küberesmaspäeva pakkumised

LOT.com Airlines teatab põnevusega uskumatutest musta reede ja küberesmaspäeva kampaaniatest. Nende piiratud ajaga toimuvate sündmuste ajal saavad kliendid nautida eksklusiivseid allahindlusi lendudelt laias valikus sihtkohtadesse. Olenemata sellest, kas plaanite ärireisi või väljateenitud puhkust, on nüüd ideaalne aeg broneerida lend LOT.com Airlinesi kaudu. Kasutage ületamatuid pakkumisi ja säästke oma järgmisel reisiseiklusel palju. Ärge jätke kasutamata võimalust kogeda maailmatasemel teenust murdosa hinnaga. Musta reede ja küberesmaspäeva pakkumiste kohta lisateabe saamiseks külastage veebisaiti. Broneerige kohe ja alustage päevade loendamist järgmise unustamatu reisini LOT.com Airlinesiga.

LOT.com uusaasta pakkumised

LOT.com Airlinesil on hea meel teatada meie uusaasta kampaaniatest. Uue aasta tähistamiseks pakuvad nad eksklusiivseid allahindlusi valitud lendudele erinevatesse sihtkohtadesse. Ükskõik, kas plaanite romantilist puhkust, perepuhkust või ärireisi, LOT.com Airlinesil on teile ideaalne pakkumine. Kasutage piiratud ajaga pakkumisi ja broneerige meiega järgmine lend. Ära jäta kasutamata võimalust reisikuludelt kokku hoida. Külastage meie veebisaiti või võtke ühendust meie klienditoe meeskonnaga, et saada lisateavet meie uusaasta pakkumiste kohta ja broneerida oma piletid juba täna. Reisige enesekindlalt ja mugavalt LOT.com Airlinesiga. LOT Polish Airlinesi sooduskood

Korduma kippuvad küsimused LOTi kohta

Kas LOT pakub sooduskoode?

Praegu on 7. aasta juunis LOT jaoks 2024 sooduskoodi ja soodustust ning parimad kupongipakkumised 20% Allahindlus.

Mida peaksin tegema, kui mu LOT.com sooduskood ei tööta?

Kui teie sooduskood ei tööta, veenduge, et olete selle õigesti sisestanud ja see on endiselt kehtiv. Kui probleem püsib, võtke abi saamiseks ühendust LOT.com Airlinesi klienditeenindusega. Kiireks lahendamiseks esitage neile oma sooduskoodi üksikasjad ja kõik saadud veateated.

Kas LOT.com sooduskoode saab kasutada grupibroneeringutel?

Sooduskoodide kohaldatavus grupibroneeringutele võib olla piiratud. Soovitatav on tutvuda iga sooduskoodi tingimustega, et teha kindlaks, kas seda saab grupibroneeringuteks kasutada.

Kas LOT.com sooduskoode saab kombineerida teiste soodustustega?

Mõnel juhul saab sooduskoode kombineerida teiste soodustuste või pakkumistega. Sellele aga kehtivad iga sooduskoodi tingimused. Soovitatav on vaadata üle sooduskoodi konkreetsed üksikasjad, et teha kindlaks, kas seda saab kasutada koos muude soodustustega.

Kas LOT.com sooduskoode saab kasutada mis tahes lennul?

Sooduskoodidel võivad olla teatud piirangud, näiteks need kehtivad ainult teatud lendude, sihtkohtade või reisiperioodide puhul. Sobivuse tagamiseks on oluline iga sooduskoodiga seotud tingimused hoolikalt läbi lugeda.

Mis on LOT.com sooduskoodid?

Sooduskoodid on tähtnumbrilised koodid, mida saab kasutada LOT.com Airlinesi veebisaidil tehtud ostude allahindluse saamiseks.

Kas LOT.com sooduskoodid on ülekantavad?

Sooduskoode ei saa üldjuhul üle kanda ja neid saab kasutada ainult isik, kellele need on välja antud. Sooduskoodide ülekandmise või müümise katse on vastuolus LOT.com Airlinesi tingimustega.

Kuidas lisada PALJU sooduskoodi

Kui soovite broneerida lendu Poola lennufirmalt LOT, kasutage parima hinna saamiseks sooduskoodi. LOT-kupongi saab kasutada ainult ametlikul LOT.com veebisaidil järgmiselt:

 • 1
  Valige oma väljumis- ja sihtkoha lennujaam, reisikuupäevad ja reisijate arv. Ärge vajutage nuppu Otsi!
 • 2
  Klõpsake tekstil "+ Mul on sooduskood".
 • 3
  Avanevas kastis kirjutage sooduskood LOT.
 • 4
  Klõpsake nuppu Otsi, et näha saadaolevaid lennuvalikuid, mis juba sisaldavad LOT.com sooduskoodi pakutavat allahindlust.
 • 5
  Valige endale sobiv lend ja lõpetage broneering juba täna saidil LOT.com.

Praegused LOT-i sooduskoodid ja pakkumised

🛍️ Kategooria reisimine
🔥 Pakkumised kokku 7
🎇️ Sooduskoodid 7
📌 Pakkumised 0
➡️ Parim kupong 20% Allahindlus
🆕 Uusim kupong 10% Allahindlus
🚚 Tasuta kohaletoimetamine EI
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 22 juuni 2024

Parimad LOT-i kupongikoodid

LOOTIKOOD PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
LOTEK24 10% sooduskood saidil LOT.com Juuni 11, 2025
lot15 Kupongi kood saidil LOT.com: kuni 15% allahindlus Võib 14 2025
ly2018 LOT Polish Airlinesi parim sooduskood: lisatasu 10% allahindlus rahvusvahelistele lendudele Juuli 31, 2024
BLACKWEEK15 LOT Polish Airlinesi sooduskood: säästa 15% Oktoober 31, 2024

LOTiga sarnaste kaupluste kupongid ja pakkumised

 • 1

8% kupongikood saidil RentalCars.com

Juuli 27, 2025 VAATA KOODI ELP8
 • 1

Budget.com sooduskood: kuni 35% allahindlus

Juuli 18, 2025 VAATA KOODI 6102
 • 1

Lendu 10% sooduskoodi

Juuli 18, 2025 VAATA KOODI ES10
 • 4

Hotels.com kuni 10% sooduskoodi

Juuli 25, 2025 VAATA KOODI TELS
 • 2

Kupongikood saidil VRBO.com: 50 USD allahindlus vähemalt 3 ööd

Juuli 23, 2025 VAATA KOODI WEEK

Rohkem tulemusi sarnastelt kupongisaitidelt

© 2024 oxiDeals. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.