Üldised filtrid

Vestiaire kollektiivsed allahindluskoodid ja kupongid juuli 2024

Vestiaire Collective on kasutatud luksusmoeesemeid pakkuv platvorm. Neil on spetsiaalne jaotis "Kupongid ja pakkumised", kust kasutajad saavad leida allahindlusi ja erilisi... Loe rohkem
Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 4.8 - 1 hääl
$30
 • 5

$30 VestiaireCollective sooduskood tellimustele üle $150

Jaanuar 31, 2025 VAATA KOODI S-22
$40
 • 1

VestiaireCollective promokood: $40 allahindlus tellimustele üle $350

Aprill 30, 2025 VAATA KOODI S-22

Aegunud kupongid

10%
Võib 31 2024 VAATA KOODI ALE7

Kust leiate Vestiaire kollektiivseid allahindluskoode

Vestiaire Collective'i veebipoe sooduskoodide hankimiseks on vähemalt 5 võimalust. Vestiaire Collective sooduskoodi kasutamine annab teile keskmise 10% soodustus täna veebis tehtud tellimusele. Lugege altpoolt, et teada saada, kuidas Vestiaire Collective'i uusimate sooduskoodidega kursis hoida.

Siit saate teada, kuidas saate Vestiaire'i kollektiivseid sooduskoode

 • Vaadake Vestiaire Collective'i ametlikku veebisaiti.
 • Otsige nende kodulehelt käimasolevaid tutvustusi või allahindlusi.
 • Eksklusiivsete sooduskoodide saamiseks registreeruge nende uudiskirja saamiseks.
 • Järgige Vestiaire Collective'i sotsiaalmeedia platvormidel kõigi sooduspakkumiste saamiseks.
 • Vestiaire Collective'i jaoks saadaolevate sooduskoodide leidmiseks vaadake kupongi veebisaitidelt või veebifoorumitest.
Vestiaire kollektiivne sooduskood

Milliseid sooduskoode Vestiaire kollektiiv pakub

Vestiaire Collective'i sooduskoodi või Vestiaire Collective'i sooduspakkumise pakutavaid allahindlusi on mitut tüüpi. Need sooduskoodid või sooduspakkumised annavad teile vahemikus 5% ja kuni 50% allahindlust veebis tehtud tellimusele. Lugege altpoolt, mis need sooduspakkumised ja sooduskoodid on.

Igat tüüpi Vestiaire kollektiivsed allahindluskoodid

 • Protsentuaalsed allahindlused: need koodid pakuvad protsentuaalset allahindlust tellimuse koguhinnast. Näiteks a 10% sooduskood vähendaks tellimuse koguhinda võrra 10%.
 • Väärtusallahindlused: need koodid pakuvad fikseeritud allahindlust tellimuse koguhinnast. Näiteks 50 dollari suurune sooduskood vähendaks tellimuse koguhinda 50 dollari võrra.
 • Vestiaire'i kollektiivkood tasuta kohaletoimetamiseks: need koodid pakuvad teatud väärtusest suuremate tellimuste tasuta kohaletoimetamist. Näiteks tasuta tarnekood pakuks tasuta kohaletoimetamist üle 100-dollariliste tellimuste puhul.
 • Vestiaire Collective allahindlused olemasolevatele klientidele: Vestiaire Collective pakub ka kupongikoode, mis pakuvad muid hüvesid, nagu allahindlus teie teisele ostule või tasuta kingitus.
Vestiaire kollektiivse kupongi kood

Vestiaire'i kollektiivse sooduskoodi kasutamise reeglid

Tänu sellele sooduskoodile allahindluse saamiseks kehtivad Vestiaire Collective’il ka teatud kasutusreeglid. Nende kasutusreeglite eiramine muudab selle kehtetuks. Enne Vestiaire Collective kupongi kasutamist lugege palun selle rakendusreegleid, et veenduda, et saate selle kirjelduses märgitud allahindluse.

Siit leiate kupongikoodi Vestiaire Collective kasutamise reeglid

 • Kupongi kood tuleb sisestada ostukorvis väljale "Kupongi kood".
 • Kupongi kood tuleb sisestada õigesti, ilma tühikute ja muude lisamärkideta.
 • Kupongikood võib kehtida piiratud aja jooksul või see võib kehtida aastaringselt.
 • Kupongi kood võib kehtida teatud tootekategooriate või kaubamärkide puhul.
 • Kupongi koodi saab rakendada tellimustele, mis ületavad teatud väärtuse.
Vestiaire kollektiivne allahindluskood

Praegused Vestiaire'i kollektiivsed pakkumised ja allahindluskoodid

Viimaste Vestiaire Collective sooduskoodide ja sooduspakkumiste hulgas on see, kust saate 50% teatud disainerkäekottidest, see, mis teile annab 30% maha oma teise ostu või 15% maha oma esimese veebitellimuse kupongi. Vaadake allpool 10 viimast Vestiaire Collective sooduskoodi ja pakkumist ning valige endale meelepärane.

10 viimast Vestiaire kollektiivset sooduskoodi ja sooduspakkumist

 • 50% allahindlus valitud disainerkottidele.
 • Säästke koodiga WELCOMEVC oma esimesest rakendusetellimusest 30 dollarit.
 • Osta 2 eset ja saad 30% kolmandast elemendist välja.
 • Tasuta kohaletoimetamine kõikidele tellimustele üle 100 USD.
 • Täiendavad lisad 20% allahindlus sooduskaupadelt.
 • Piiratud pakkumine: 10% allahindlus kõikidele tarvikutele.
 • Kuni 70% allahindlus meeste ja naiste riietele.
 • Saate 50-dollarise vautšeri iga üle 200-dollarise ostuga.
 • Eksklusiivne veebimüük: kuni 60% allahindlus luksuskelladele.
 • Liituge uudiskirjaga ja saate a 15% allahindlus teie esimesel tellimusel.
Vestiaire kollektiivvautšeri kood

Vestiaire Collective'i iga-aastased reklaamikampaaniad

Vestiaire kollektiivsed suvekampaaniad

Vestiaire Collective’il on hea meel teatada oma suvistest kampaaniatest. Kasutage eksklusiivseid pakkumisi, et värskendada oma garderoobi kõrgeima kvaliteediga kasutatud moekaupadega. Nende ulatuslik kollektsioon sisaldab nii meestele kui naistele mõeldud disainerrõivaid, aksessuaare ja jalatseid. Allahindlustega kuni 60%, nüüd on ideaalne aeg oma lemmikbrändide ostmiseks parimate hindadega. Ärge jätke kasutamata võimalust oma stiili tõsta, olles samas keskkonnateadlik. Külastage veebisaiti või laadige alla rakendus, et tutvuda valmisvalikuga ja alustada ostlemist juba täna.

Vestiaire kollektiivsed talvekampaaniad

Avasta Vestiaire Collective'i talvised tutvustused. Eksklusiivsed pakkumised pakuvad laia valikut luksuslikke moekaupu soodushindadega. Alates disainerrõivastest kuni aksessuaarideni – Vestiaire Collective’i kollektsioon on hoolikalt kureeritud, et vastata teie stiilivajadustele. Ärge jätke kasutamata võimalust täiendada oma talvegarderoobi kvaliteetsete tükkidega alghinnast murdosa eest. Külastage saiti kohe ja kasutage neid piiratud aja pakkumisi. Alustage ostlemist juba täna ja täiendage oma garderoobi Vestiaire Collective'iga.

Vestiaire kollektiivsed jõulukampaaniad

Avasta Vestiaire Collective'i eksklusiivsed jõulukampaaniad. Laiast luksuskaupade valikust leiate oma garderoobi ideaalse eseme väga madala hinnaga. Ükskõik, kas otsite disainerkäekotti, erakordset ehet või stiilset kingapaari, on jõulukampaaniatest igaühele midagi. Ärge jätke kasutamata seda võimalust raha säästa. Külastage saiti kohe ja kasutage neid piiratud aja pakkumisi.

Vestiaire kollektiivi musta reede kampaaniad

Avastage Vestiaire Collective'is uskumatuid musta reede pakkumisi. Kasutage seda piiratud aja võimalust, et osta parimate hindadega kvaliteetseid kasutatud moeesemeid. Disainerkottidest luksuskelladeni – laias valikus on igaühele midagi. Ärge jätke kasutamata võimalust oma stiili värskendada. Alustage sirvimist kohe ja kindlustage oma lemmiktükid enne, kui need on kadunud.

Vestiaire kollektiivse küberesmaspäeva pakkumised

Küberesmaspäeva pakkumised on nüüd saadaval. Kasutage neid piiratud aja pakkumisi, et säästa paljude toodete ja teenuste pealt. Pakkumisi leidub kõigile, alates käekotist, rõivastest ja lõpetades ehetega. Külastage saiti, et sirvida erinevaid allahindlusi ja tutvustusi. Ärge jätke kasutamata võimalust saada suurepäraseid pakkumisi mugavalt oma kodus. Alustage ostlemist kohe ja kasutage küberesmaspäeva pakkumisi maksimaalselt. Vestiaire kollektiivne sooduskood

Korduma kippuvad küsimused Vestiaire Collective kohta

Kas Vestiaire Collective pakub sooduskoode?

Praegu on Vestiaire Collective'i jaoks 2. aasta juulis 2024 sooduskoodi ja soodustust ning parimad kupongipakkumised 10% Allahindlus.

Millised on Vestiaire Collective'i uusimad kupongid ja sooduskoodid?

Praegu on Vestiaire Collective jaoks järgmised sooduskoodid ja sooduspakkumised

Kuidas saab Vestiaire Collective'is sooduskoodi rakendada?

Sooduskoodi rakendamiseks Vestiaire Collective'is sisestage kood ostuprotsessi ajal selleks ettenähtud väljale ja klõpsake nuppu "Rakenda". Seejärel rakendatakse teie tellimusele allahindlust.

Kas Vestiaire Collective sooduskoodid aeguvad?

Jah, sooduskoodidel on tavaliselt aegumiskuupäev. Enne koodi kasutamist on oluline kontrollida selle kehtivusaega, veendumaks, et see on endiselt aktiivne.

Kas ma saan ühe tellimusega kasutada rohkem kui ühte Vestiaire Collective sooduskoodi?

Tavaliselt saab ühe tellimuse kohta kasutada ainult ühte sooduskoodi. Siiski on alati kõige parem kontrollida konkreetse koodi tingimusi, et näha, kas mitut koodi saab kombineerida.

Kui palju saan säästa Vestiaire Collective sooduskoodidega?

Summa, mida saate sooduskoodidega säästa, varieerub sõltuvalt koodist ja Vestiaire Collective'i kehtestatud tingimustest. See võib olla protsentuaalne allahindlus, fikseeritud summa allahindlus või tasuta kohaletoimetamine.

Mis on Vestiaire Collective sooduskoodid?

Sooduskoodid on tähtnumbrilised koodid, mille saab sisestada veebipoes kassas, et saada ostult allahindlust.

Kuidas Vestiaire Collective sooduskoodid töötavad?

Sooduskoodid annavad klientidele konkreetse koodi, mille nad saavad sisestada kassaprotsessi ajal. Pärast koodi sisestamist rakendub allahindlus kogu ostuhinnale.

Kuidas lisada Vestiaire'i kollektiivset sooduskoodi

Veebiplatvormil, kus saate osta ja müüa kuulsate rahvusvaheliste kaubamärkide kasutatud riideid, jalatseid ja aksessuaare VestiaireCollective, saate nüüd parima hinna saamiseks kasutada sooduskoodi. VestiaireCollective kupongi saab kasutada järgmiselt:

 • 1
  Valige VestiaireCollective veebiplatvormilt, mida soovite osta ja lisage see oma ostukorvi, vajutades mustale nupule LISA KOTTI.
 • 2
  Klõpsa paremas ülanurgas ostukoti sümbolil, et näha, mida oled ostnud, ning seejärel avanevas aknas mustale nupule Jätka kassasse.
 • 3
  Uuel lehel saate vaadata, mida olete ostmiseks valinud, valida tarneviisi ja klõpsata mustale nupule NEXT, mis asub makse kogusumma all.
 • 4
  Sisestage oma kohaletoimetamise aadress, sisestage oma nimi ja telefoninumber ning klõpsake nuppu EDASI.
 • 5
  Tellimuse lehel näete uuesti, mida olete ostmiseks valinud ja näete teksti "Kingitus või sooduskood" ja lahtrit, mis ütleb "Teie kood".
 • 6
  Kirjutage sellesse lahtrisse VestiaireCollective kupong ja vajutage soodustuse saamiseks nuppu "Rakenda", seejärel vormista tellimus, valides makseviisi ja sooritades makse.

Vestiaire Collective'i kehtivad sooduskoodid ja pakkumised

🛍️ Kategooria Luksuslik mood
🔥 Pakkumised kokku 2
🎇️ Sooduskoodid 2
📌 Pakkumised 0
➡️ Parim kupong 40 dollarit allahindlust
🆕 Uusim kupong 10% Allahindlus
🚚 Tasuta kohaletoimetamine JAH
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 18 juuli 2024

Vestiaire Collective'i parimad kupongikoodid

Vestiaire kollektiivne KOOD Vestiaire kollektiivse PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
RMN-US-22 $30 VestiaireCollective sooduskood tellimustele üle $150 Jaanuar 31, 2025
RMN-US-22 VestiaireCollective promokood: $40 allahindlus tellimustele üle $350 Aprill 30, 2025

Kupongid ja pakkumised Vestiaire Collective'iga sarnastelt kauplustelt

 • 4

Sooduskood saidil LUISAVIAROMA.com: 10% valige esemed allahindlusega

Juuli 31, 2025 VAATA KOODI 0LVR
 • 4

Net-A-Porter.com sooduskood: ekstra 15% allahindlus

August 13, 2025 VAATA KOODI BC15
 • 1

MonnierParis.com 20% kupongikood saidiüleselt

August 15, 2025 VAATA KOODI SHIV
 • 1

Kupongi kood saidil HBX.com: 20% valige esemed allahindlusega

Juuli 25, 2025 VAATA KOODI RA20
 • 6

Võtke lisa 10% kupongikood saidil PaulSmith.com

Juuli 18, 2025 VAATA KOODI ME10

Rohkem tulemusi sarnastelt kupongisaitidelt

Maksevõimalused

PAYPAL
Pangaülekanne
ApplePay
Krediitkaart
Kinkekaart

Saatmise valikud

Kuller
DHL / UPS
Standard Shipping

Vestiaire kollektiivi tutvustus

Vestiaire Collective on kasutatud luksusmoekaupade veebiturg. See pakub laia valikut tooteid, sealhulgas rõivaid, aksessuaare ja jalanõusid sellistelt tuntud disaineritelt nagu Chanel, Gucci ja Louis Vuitton. Range autentimisprotsessiga võivad kliendid olla kindlad ostetavate kaupade autentsuses ja kvaliteedis. Vestiaire Collective pakub oma klientidele regulaarselt tutvustusi ja allahindlusi. Need soodustused võivad hõlmata eksklusiivseid müügiüritusi, piiratud aja pakkumisi ja erisoodustusi valitud toodetele. Tellides oma uudiskirja või jälgides neid sotsiaalmeedias, saavad kliendid olla kursis viimaste pakkumistega ja kasutada ära parimaid saadaolevaid pakkumisi. Olenemata sellest, kas otsite klassikalist disainerkotti või paari moekaid kingi, Vestiaire Collective on usaldusväärne platvorm, mis pakub laia valikut luksuslikke moekaupu konkurentsivõimeliste hindadega.

Vestiaire kollektiivne kohaletoimetamise poliitika

Pakub ülemaailmset saatmist. Tarneajad võivad olenevalt sihtkohast erineda. Saatmiskulud arvestatakse kassas. Kliendid saavad oma saadetise jälgimiseks jälgimisnumbri.

Vestiaire'i kollektiivse tagastamise poliitika

Tagastamine võetakse vastu 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Kaubad peavad olema originaalseisukorras ja pakendis. Kliendid vastutavad tagastamise saatmiskulude eest. Raha tagastatakse 14 päeva jooksul alates tagastatud kauba kättesaamisest. Vestiaire kollektiivse kupong
© 2024 oxiDeals. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.