Üldised filtrid

DIORi allahindluskood ja kupongid juuni 2024

DIOR.com-il on praegu erinevaid sooduskuponge ja -kampaaniaid. Nende pakkumiste eesmärk on pakkuda klientidele ostude pealt kulude kokkuhoidu. Nende allahindluste kasutamiseks... Loe rohkem
Teie hinnang: mitte ükski
Hinnang: 5 - 1 hääl
 • 14

Selle kupongiga tasuta kingitus DIORilt

Oktoober 31, 2024 VAATA KOODI LUXE
10%
 • 14

Dior 10% sooduskood uutele ostjatele

 • 16

Täiendav kingitus selle DIOR-i sooduskoodiga

Veebruar 28, 2025 VAATA KOODI GE23
 • 13

DIOR sooduskood: saate iga ostu puhul kingituse

November 30, 2024 VAATA KOODI AY24

Kust leiate DIORi sooduskoode

DIORi sooduskoodide kohta teada saamiseks on mõned nipid. Üks võimalus on registreeruda DIORi uudiskirja saamiseks, kuna nad saadavad sageli oma tellijatele eksklusiivseid allahindluskoode. Lisaks saate jälgida DIORi sotsiaalmeedia sidemeid, kuna nad teatavad seal mõnikord sooduskoode. Teine võimalus on külastada kupongi saite või otsingumootoreid, kust leiate saadaolevate DIOR-i sooduskoodide loendi. Oluline on meeles pidada, et nendel koodidel võivad olla aegumiskuupäevad või konkreetsed nõuded ja tingimused, mistõttu on soovitatav need enne kasutamist lugeda.

Siit leiate DIOR-i sooduskoodid

 • Külastage DIORi ametlikku veebisaiti. DIORi ametlik veebisait pakub sageli uutele ja olemasolevatele klientidele sooduskoode. Tavaliselt leiate need koodid jaotisest "Pakkumised" või "Pakkumised".
 • Jälgi DIORi sotsiaalmeedia kontosid. DIOR on aktiivne mitmel sotsiaalmeedia platvormil, sealhulgas Facebookis, Twitteris ja Instagramis. Neid platvorme kasutatakse sageli sooduskoodide JA muude eripakkumiste avaldamiseks.
 • Liituge DIORi uudiskirjaga. DIOR saadab regulaarselt välja uudiskirju, mis sisaldavad teavet uute toodete, pakkumiste ja tutvustuste kohta. Need uudiskirjad on suurepärane võimalus olla kursis viimaste sooduskoodidega.
 • Külastage kupongide ja allahindluste veebisaite. On palju veebisaite, mis koguvad erinevate kaupluste, sealhulgas DIORi sooduskoode. Need veebisaidid on lihtne viis hetkel kehtivate sooduskoodide leidmiseks.
 • Liituge DIORi lojaalsusprogrammiga. DIORi lojaalsusprogramm pakub klientidele mitmesuguseid eeliseid, sealhulgas eksklusiivseid sooduskoode.
 • Osalege konkurssidel ja loosimistes. DIOR korraldab sageli konkursse ja loosimisi, mis pakuvad auhindu, sealhulgas sooduskoode.
 • Võtke ühendust DIORi klienditeenindusega. DIORi klienditeenindus võib olla teabeallikaks saadaolevate sooduskoodide kohta.
DIOR sooduskood

Milliseid sooduskoode ametlik DIORi veebipood pakub

Bränd DIOR pakub mitut tüüpi sooduskoode. Need koodid leiate nii kaubamärgi ametlikult veebisaidilt kui ka muudelt kupongide veebiplatvormidelt. Mõned sooduskoodid võivad pakkuda DIOR-i toodetele protsentuaalset allahindlust, teised aga tasuta kohaletoimetamist või kingitusi konkreetsete toodete ostmisel. Soovitatav on DIORi veebisaiti regulaarselt kontrollida, et olla kursis viimaste saadaolevate sooduskoodidega.

Siin on mõned DIOR.com-i pakutavad sooduskoodid

 • Allahindlusprotsendid: need koodid pakuvad allahindlust teatud protsendi ulatuses tellimuse koguhinnast. Näiteks sooduskood 10% vähendab tellimuse koguhinda võrra 10%.
 • Fikseeritud allahindlused: need koodid pakuvad fikseeritud allahindlust tellimuse koguhinnast. Näiteks 50 dollari suurune sooduskood vähendab tellimuse koguhinda 50 dollari võrra.
 • DIOR sooduskood tasuta kohaletoimetamiseks: need koodid pakuvad tasuta kohaletoimetamist teatud väärtusest suuremate tellimuste korral. Näiteks tasuta tarnekood üle 250-dollariliste tellimuste puhul katab üle 250-dollarise tellimuse saatmiskulud.
 • Tasuta kingitus: need koodid pakuvad teatud väärtusega tasuta kingitust teatud väärtusest suuremate tellimuste puhul. Näiteks 100-dollarise tasuta kingituse kood annab teile 100-dollarise tasuta kingituse iga 250-dollarise tellimuse korral.
 • Teatud tootekategooriate allahindlus: need koodid pakuvad teatud protsendi allahindlust või kindlat allahindlust teatud tootekategooriatele, nagu lõhnaained, nahahooldustooted või jumestustooted.
 • Allahindlus teatud toodetele: need koodid pakuvad teatud protsentuaalset allahindlust või kindlat allahindlust teatud toodetele, nagu teatud lõhn, teatud nahahooldustoode või teatud meigitoode.
 • Allahindlus uutele klientidele: need koodid pakuvad teatud protsendi allahindlust või fikseeritud allahindlust uutele klientidele.
 • Püsikliendi allahindlus: need koodid pakuvad püsiklientidele teatud protsendi allahindlust või fikseeritud allahindlust.
 • Eriürituste allahindlus: need koodid pakuvad protsendilist allahindlust või fikseeritud allahindlust eriürituste jaoks, nagu must reede või sõbrapäev.
DIORi kupongikood

DIORi sooduskoodi kasutamise reeglid

Interneti-sooduskoodi rakendamise reeglid sõltuvad konkreetsest reklaamist. Üldjuhul peavad kliendid koodi sisestama veebipoe veebilehel ostu sooritamise käigus. Koodil võivad olla teatud sobivuskriteeriumid, näiteks minimaalne ostusumma või teatud tooted, millele allahindlus kehtib. Lisaks võivad mõnel koodil olla aegumiskuupäevad või piirangud nende kasutuskordade arvule. On oluline, et kliendid loeksid hoolikalt läbi iga sooduskoodi tingimused ja mõistaksid neid, et tagada nende vastavus nõuetele ja saada soovitud allahindlust.

Kõik DIORi sooduskoodi kasutamise reeglid

 • Kontrollige, kas kupongi kood on kehtiv. Igal kupongikoodil on kehtivusaeg ja see kehtib teatud toodete või tootekategooriate jaoks.
 • Sisestage õige kupongikood. Kupongikoodid on tõstutundlikud.
 • Sisestage kupongi kood vastavale väljale. Tavaliselt asub kupongi koodi väli ostukorvi allosas.
 • Klõpsake "Rakenda". Kui olete kupongi koodi sisestanud, klõpsake allahindluse rakendamiseks nuppu "Rakenda".
 • Kontrollige, kas allahindlus on rakendatud. Kui olete klõpsanud nupul "Rakenda", peaks allahindlus kajastuma teie tellimuse kogusummas.
 • Te ei saa korraga kasutada rohkem kui ühte kupongikoodi. Kui proovite kasutada mitut kupongikoodi korraga, rakendatakse automaatselt kõrgeim kupongikood.
 • Kui kupongi kood ei tööta, kontrolli aegumiskuupäeva, õiget kirjet ja kas see kehtib nendele toodetele, mida soovid osta.
 • Kui olete kõik need asjad kontrollinud ja kupongikood ikka ei tööta, võite abi saamiseks pöörduda DIORi klienditeeninduse poole.
DIOR sooduskood

DIORi pakkumised ja allahindluskoodid

Praegu on saidil DIOR.com saadaval pakkumised ja kupongikoodid. Need soodustused võivad sisaldada allahindlusi, tasuta kingitusi koos ostuga või eripakkumisi. Konkreetsete pakkumiste ja kupongikoodide kohta lisateabe saamiseks soovitan külastada ametlikku DIOR.com veebisaiti ja liikuda kampaaniate või pakkumiste jaotisse. Sealt leiate üksikasjalikku teavet praeguste pakkumiste ja vastavate kupongikoodide kohta, mida teil võib pakkumise lunastamiseks vaja minna.

Siin on parimad DIORi sooduspakkumised ja allahindluskoodid

 • 20% allahindlus kõikidele DIORi lõhnadele.
 • Tasuta kohaletoimetamine tellimustele üle 100 USD.
 • Ostke üks DIORi huulepulk, teise hankige aadressilt 50% väljas.
 • Eksklusiivne kingitus DIORi nahahoolduskomplekti ostmisega.
 • Piiratud ajaga DIORi pakkumine: 30% valitud DIOR kotid maha.
 • Tasuta DIOR meigikott ostes mis tahes DIOR jumestuskreemi.
 • Erisoodustus uutele klientidele - 15% allahindlus esimesel tellimusel.
 • Ostke mis tahes DIORi ripsmetušš, saate tasuta minisaadet DIOR Maximizer 3D.
 • DIORi lojaalsusprogrammi liikmed saavad kõikide ostude pealt topeltpunkte.
 • Selle saamiseks kasutage koodi "DIOR20". 20% maha DIOR päikeseprillid.
DIOR vautšeri kood

DIORi iga-aastased reklaamikampaaniad

DIORi kevadkampaaniad

Avastage kuulsa DIORi kaubamärgi viimaseid kevadpakkumisi. Suurepärase mainega DIOR pakub laias valikus atraktiivseid pakkumisi teie kevadgarderoobi täiustamiseks. Alates valitud kaupade soodushindadest kuni ostuga kaasnevate eksklusiivsete kingitusteni – neid pakkumisi ei tohi kasutamata jätta. Nautige ajatut elegantsi ja ülimat meisterlikkust, mille poolest DIOR on tuntud, kasutades neid piiratud aja pakkumisi. Värskendage oma stiili hooajaks DIORi erakordsete pakkumistega. Ärge oodake, kasutage võimalust oma stiili tõsta.

DIORi sõbrapäeva pakkumised

DIORil on Internetis sõbrapäeva allahindlused. Nad pakuvad oma kollektsioonist valitud esemetele mitmesuguseid soodushindu. Nendele allahindlustele juurdepääsu saamiseks külastage ametlikku DIORi veebisaiti ja sirvige sõbrapäeva allahindluste jaotist. Sealt leiate mitmesuguseid tooteid, sealhulgas rõivaid, aksessuaare ja lõhnaaineid, mis on selle sündmuse jaoks allahinnatud. Soovitatav on saidi värskenduste jaoks regulaarselt kontrollida ja neid pakkumisi kasutada, kuni need on saadaval.

DIORi naistepäeva pakkumised

Tähistage rahvusvahelist naistepäeva DIORi naistele mõeldud eksklusiivsete veebipakkumistega. Avastage laia valikut tooteid, mis on spetsiaalselt selleks puhuks loodud, sealhulgas nahahooldustooted, meik ja lõhnaained. Hellitage ennast või üllatage oma elus erilist naist luksuslike DIOR-toodetega, mis on tuntud oma suurepärase kvaliteedi ja elegantsi poolest. Kasutage neid piiratud aja pakkumisi ja muutke päev tõeliselt meeldejäävaks. Nende eksklusiivsete pakkumiste sirvimiseks ja ostmiseks külastage DIORi ametlikku veebisaiti. Näidake oma tunnustust naistele, pakkudes neile parimaid veebis saadaolevaid DIORi tooteid. Ärge jätke kasutamata võimalust stiilselt tähistada.

DIORi meestepäeva pakkumised

DIOR pakub e-poes meestepäeva eripakkumisi. Kasutage neid piiratud aja pakkumisi, et tähistada ja hellitada mehi oma elus. Sirvige nende veebisaiti, et uurida laia valikut tooteid, sealhulgas lõhnaaineid, nahahooldustooteid ja tarvikuid. Kingi oma lähedastele luksuslikke kingitusi, millest õhkub elegantsi ja stiili. Ärge jätke kasutamata võimalust panna oma elus olevad mehed end hinnatud ja erilisena tundma. Külastage DIORi veebis juba täna ja avastage täiuslik kingitus meestepäevaks.

DIORi lihavõttekampaaniad

DIOR pakub hetkel lihavõttepühade allahindlusi. Need allahindlused on saadaval ainult piiratud aja jooksul. Kliendid saavad säästa kuni 50% valitud esemetel kollektsioonist DIOR. Müügil on lai valik tooteid, sealhulgas rõivaid, aksessuaare ja ilutooteid. Nende allahindluste kasutamiseks saavad kliendid külastada DIORi veebisaiti või külastada lähedal asuvat DIORi kauplust. Ärge jätke kasutamata võimalust säästa kvaliteetsete DIOR toodete pealt. Ostke kohe ja nautige lihavõttepühade allahindlusi DIORis.

DIORi suvekampaaniad

DIOR pakub suvehooajal erinevaid soodustusi. Nad pakuvad a 20% allahindlus valitud DIOR päikeseprillidele. Need pakkumised on saadaval nii poes kui ka veebis. Lisateabe saamiseks külastage DIORi veebisaiti või lähimat DIORi kauplust.

DIORi talvekampaaniad

DIOR pakub talvehooajal olulisi allahindlusi. Kliendid saavad nautida allahindlusi kuni 50% valitud esemed, sealhulgas rõivad, aksessuaarid ja lõhnad. Allahindlus sisaldab nii meeste kui ka naiste kollektsioone, saadaval on lai valik stiile ja suurusi. Lisaks pakub DIOR veebipõhiste tellimuste tasuta kohaletoimetamist, mis muudab klientide jaoks mugavaks ostlemise mugavalt oma kodus. Ärge jätke kasutamata neid eksklusiivseid talvepakkumisi saidilt DIOR.com Külastage nende veebisaiti või lähimat kauplust, et neid uskumatuid sääste ära kasutada.

DIORi musta reede pakkumised

DIORil on musta reede allahindlused. See päev on populaarne ostuüritus, mis toimub pärast tänupüha Ameerika Ühendriikides. Paljud jaemüüjad, sealhulgas DIOR, pakuvad sel perioodil eripakkumisi ja allahindlusi. See on suurepärane võimalus soetada DIOR tooteid soodushinnaga. Nende allahindluste kasutamiseks külastage DIORi veebisaiti või vaadake lisateavet kohalikust DIORi poest. Head ostlemist!

DIORi küberesmaspäeva pakkumised

DIOR Cyber ​​Monday soodusmüük pakub märkimisväärseid allahindlusi laiale tootevalikule. See iga-aastane üritus pakub võimalust osta DIORi esemeid soodushinnaga. Kliendid võivad oodata allahindlusi erinevatest kategooriatest, sealhulgas rõivad, aksessuaarid ja ilutooted. Nende piiratud aja pakkumiste kasutamiseks on soovitatav külastada ametlikku DIORi veebisaiti või volitatud jaemüüjaid. Ärge jätke kasutamata võimalust küberesmaspäeval DIORi luksuskaupadelt säästa. Alustage sirvimist ja ostlemist kohe, et tagada parimad pakkumised.

DIORi jõulukampaaniad

Avastage saidil DIOR.com saadaolevad eksklusiivsed jõulupakkumised. Sukelduge luksusmaailma piiratud väljaandega puhkusekollektsioonidega, mis sisaldavad oivalisi lõhnu, elegantseid moeesemeid ja keerukaid aksessuaare. Nautige end ikooniliste DIORi toodetega, mis on tuntud oma erakordse kvaliteedi ja meisterlikkuse poolest. Kasutage ära eripakkumisi ja allahindlusi, et leiate oma lähedastele ideaalse kingituse või lubage end millegi erakordsega. Ärge jätke kasutamata võimalust kogeda elegantsi ja stiili kehastust. Külastage saiti DIOR.com kohe ja muutke need jõulud tõeliselt unustamatuks! DIORi sooduskood

Korduma kippuvad küsimused DIORi kohta

Kas DIOR pakub sooduskoode?

Praegu on DIORi jaoks 4. aasta juunis 2024 sooduskoodi ja soodustust ning parimad kupongipakkumised 10% Allahindlus.

Millised on DIORi uusimad kupongid ja sooduskoodid?

Mis on DIORi sooduskood?

DIOR-i sooduskood on tähtnumbriline kood, mida saab kasutada DIOR.com-i toodete ostmisel hinnasoodustuse saamiseks. DIOR võib pakkuda sooduskoode regulaarselt või olla saadaval erilistel puhkudel, nagu must reede või sõbrapäev.

Kas kõik DIORi sooduskoodid kehtivad?

Kõik sooduskoodid ei kehti kõikidele toodetele. Mõned koodid võivad kehtida ainult teatud tootekategooriate puhul, nagu lõhnaained, nahahooldustooted või jumestustooted.

Kas DIORi sooduskoodidel on tähtajad?

Jah, enamikul DIORi sooduskoodidel on tähtajad. Enne koodi kasutamist on oluline kontrollida selle aegumiskuupäeva.

Kas ma saan kasutada korraga rohkem kui ühte DIORi sooduskoodi?

Tavaliselt ei saa te korraga kasutada rohkem kui ühte sooduskoodi. Kui proovite kasutada mitut koodi, rakendatakse automaatselt kõrgeim sooduskood.

Kas ma saan kasutada DIORi sooduskoodi, kui ostan DIORi tooteid veebist?

Jah, kui ostate DIORi tooteid veebist, saate kasutada DIORi sooduskoodi. DIORi sooduskoodid kehtivad tavaliselt nii veebis kui ka poes ostes.

Mis juhtub, kui DIORi sooduskood ei tööta?

Kui teie DIOR-i sooduskood ei tööta, võite proovida mõnda asja: Kontrollige, kas kood on õigesti sisestatud. Veenduge, et kood poleks aegunud. Kontrollige, kas kood kehtib nende toodete puhul, mida soovite osta. Kui olete kõiki neid asju proovinud ja sooduskood ikka ei tööta, võite abi saamiseks pöörduda DIORi klienditeeninduse poole.

Praegused DIORi sooduskoodid ja pakkumised

🛍️ Kategooria Luksuslik mood
🔥 Pakkumised kokku 4
🎇️ Sooduskoodid 4
📌 Pakkumised 0
➡️ Parim kupong 10% Allahindlus
🆕 Uusim kupong 10% Allahindlus
🚚 Tasuta kohaletoimetamine JAH
🔄 Tagastamisperiood 30 päeva
⏳ Viimane värskendus 22 juuni 2024

Parimad DIORi kupongikoodid

DIOR KOOD DIOR PAKKUMISE KIRJELDUS AEGUB
FIRSTDELUXE Selle kupongiga tasuta kingitus DIORilt Oktoober 31, 2024
Via Email Dior 10% sooduskood uutele ostjatele N / A
SAUVAGE23 Täiendav kingitus selle DIOR-i sooduskoodiga Veebruar 28, 2025
VDAY24 DIOR sooduskood: saate iga ostu puhul kingituse November 30, 2024

DIORiga sarnaste kaupluste kupongid ja pakkumised

 • 1

MonnierParis.com 20% kupongikood saidiüleselt

August 15, 2025 VAATA KOODI SHIV
 • 1

Kupongi kood saidil HBX.com: 20% valige esemed allahindlusega

Juuli 25, 2025 VAATA KOODI RA20
 • 3

Võtke lisa 10% kupongikood saidil PaulSmith.com

Juuli 18, 2025 VAATA KOODI ME10
 • 1

Armani.com 10% sooduskood kogu poes

Juuli 10, 2025 VAATA KOODI ve10
 • 4

Sooduskood saidil 24S.com: 15% soodustellimus rakenduses

Juuni 27, 2025 VAATA KOODI 5APP

Rohkem tulemusi sarnastelt kupongisaitidelt

Maksevõimalused

PAYPAL
Pangaülekanne
Krediitkaart
Kinkekaart

Saatmise valikud

Kuller
DHL / UPS
Standard Shipping

Kontakti valikud

10 boulevard de Grenelle 75015 Pariis, Prantsusmaa
@24Ametlik
24S_official
24soffiel
www.24s.com/

24s Sissejuhatus

24S on veebipõhine moepood, mis müüb laia valikut rõivaid, jalatseid ja aksessuaare enam kui 300 luksusbrändilt üle kogu maailma. 24S kaubamärkide hulka kuuluvad Celine, Chloe, Louis Vuitton, Dior, Fendi, Max Mara, Jacquemus, Loewe, Alexander McQueen, Dolce Gabbana. 24S pakub oma klientidele erinevaid tutvustusi ja allahindlusi. 24S pakub oma klubiliikmetele ka mitmeid eeliseid. Klubiliikmed saavad üle 100-euroste tellimuste puhul tasuta kohaletoimetamise, juurdepääsu eksklusiivsele müügile ja muid hüvesid. 24S on suurepärane valik neile, kes otsivad laia valikut luksusmoe konkurentsivõimeliste hindadega. Kauplus pakub erinevaid tutvustusi ja allahindlusi, mis aitavad klientidel raha säästa. Olge uudiskirjadega kursis: registreeruge saidi 24S.com uudiskirjade saamiseks, et saada regulaarselt värskendusi viimaste tutvustuste, eksklusiivsete pakkumiste ja sooduskoodide kohta. Olge esimene, kes saab teada tulevastest müükidest ja erilistest sündmustest.

24S tarnepoliitika

Tavaline kohaletoimetamine on teatud summa ületavate tellimuste puhul tasuta. Sellest summast väiksemate tellimuste puhul on kohaletoimetamise tasu väike. Tavaline tarneaeg võtab tavaliselt 3-5 tööpäeva. Kiire kohaletoimetamine on saadaval lisatasu eest. Kiirtellimused jõuavad tavaliselt kohale 24 tunni jooksul. 24S pakub kohaletoimetamist enam kui 100 riiki üle maailma. Et näha, kas 24S tarnib teie riiki, vaadake 24S veebisaiti.

24S tagastuspoliitika

24S pakub oma klientidele heldet tagastuspoliitikat, mis võimaldab neil kaubad 30 päeva jooksul pärast ostmist tasuta tagastada. See poliitika kehtib kõikidele toodetele, välja arvatud teatud kaubad, mis on tagastuspoliitikast konkreetselt välja jäetud. 24S kupong
© 2024 oxiDeals. Kogu esitatud teave on informatiivne pealkiri.